Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35 hetes vagyok a védönöm azt...

35 hetes vagyok a védönöm azt monta hogy toxémia gyanus vagyok nagyon vizes a lábfejem és megy egyre feljebb a lábszáramon a vérnyomásom 132/92 és fehérje is van a vizeletembe. Lehet hogy császároznak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Velem ugyanez volt. Bár a vérnyomásom magasabb volt, Dopegyt-et kellett szednem rá, de hihetetlen módon vizesedtem, és fehérje is volt a vizeletemben, igaz csak minimális, mint kiderlt csak folyástól. Engem a 36,5-dik héten befektettek, de mivel nem tudták a vérnyomásomat beállítani, és a lepényem is elöregedett a magas vérnyomástól, a 38.héten meg akarták indítani szülést, és végig a császárt helyezték kilátásba. Szerencsére egy alaposabb méhszáj vizsgálat utáni éjjelen teljesen spontán, minden beavatkozástól mentesen 2 óra alatt megszületett a kisfiam. És a szülés előtt bent töltött 1,5 héten keresztül csak toxémia-gyanús voltam, de nem toxémiás.

Sok sikert, szép szülést! :o)

2008. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is idő előtt kerültem be a kórházba, toxémiagyanúval, sómentes diétára fogtak. Végül teljesen normális szülésem volt, fel sem merült a császár gondolata. Kérdezz rá az orvosodtól, biztos választ csaak ő adhat.
2008. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne ijedj meg nem császároznak minden esetben akkor sem ha toxémiás vagy.Nem feltétlen szükséges.Ha kordában tudják tartani a vérnyomásod valószínüleg szülhetsz spontán.

Ez a legjobb mindkettőtöknek.


Szép szülést,üdv

2008. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!