Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Orosházi korházról érdekelne...

Jurakklara kérdése:

Orosházi korházról érdekelne milyen most, milyenek az orvosok, nővérek? Ha betöltöttem a 40hetet akkor mikor indítanak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Attól is függ, van-e fogadott orvosod. Ha van, meg tudod beszélni vele, hogy szeretnél-e várni még egy hetet is akár, hogy beinduljon magától, vagy akár másnap megindítják! Ha nincs orvosod, általában egy hetet várnak még. Némelyik nővérke előtt le a kalappal, de a csecsemős nővérektől a másodikon, óvakodj:-(((( az orvosok ahogy láttam, sokkal jobban törődnek az anyukákkal(legalábbis, akinek volt fogadott orvosa, azt az anyukát többször látogatták más orvosok is, tehát érezhető volt a kivételezés sajnos). Nekem volt fogadott dokim, le a kalappal! Általánosságban mondhatom:jó irányba vűáltoztak!
2012. dec. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Nekem sajnos nincs fogadott orvosom, anyagilag sajnos nem engedhetjük meg, inkább a babára költjük azt a pénzt, de remélem így rendben fog menni minden.

Az érdekelne még hogy mit kell vinni a babának? Gondolok itt pl pelenkára meg hasonlókra, vagy a kórház ad?

2012. dec. 11. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
pelenkát vinni kell, ruhákat nem, csak majd azt, amiben hazaviszitek. Teljesen igazad van, én is tapasztaltam, hogy igazából némelyik dokinak még az 50 ezer is "kevés" volt:-( Nekem S.L. volt a dokim, de ugyanúgy törődött azzal az anyukával, aki nála szült de nem a fogadott orvosa volt! A babának "mindent" adnak: ruhákat, textilpelust,cumit, neked is adnak cumisüveget,mellszívót, kérésre éjszaka is anyatejet kap a baba és ki is viszik:-) a nővérek is normálisabbak, többet segítenek, kicsit türelmesebbek. Én tavaly szültem császárral, előtte sok-sok évvel, ezért tudom a változásokat. Akkor és most őrült nagy a különbség jó értelemben. Csak az ágyak iszonyúak..és a koszt..de azt a pár napot ki lehet bírni! :-) boldog babavárást, ha lenne kérdésed írj nyugodtan, remélem tudok rá válaszolni! :-)
2012. dec. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!