Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 60-80ezer sok egy szülésért?...

60-80ezer sok egy szülésért? Úgy tudom annak a dokinak akihez szeretnék menni, e körül szoktak fizetni (Szent István, Budapest)

Figyelt kérdés

Nagyon jó a doki, egyenlőre csak nőgyógyászati vizsgálatra járok hozzá, de tervezzük a babát, és majd szeretném, ha ő lenne a dokim.Ennyi sok egy szülésért?

Ja és az oké, hogy a magánklinikáján fizetek a nőgyógyászati vizsgálatért, de ti mikor már a babával jártatok a dokitokhoz akkor is fizettetek a vizsgálatok után?


2009. aug. 20. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Vidéki vagyok egy kis városból. Az itteni nőgyógyászok közül próbáltam a "legjobbat" választani, aki mikor kiderült hogy baba lesz, előre bejelentette, hogy nála 120.000 a tarifa. Szóval sztem 60-80 nem sok. A másik kérdéseddel kapcsolatban, mikor előre kiírt uh-ra mentem hozzá, akkor elkérte a 10 000 Ft-ot (ennyi a tarifája egy vizsgálatra), de mikor hirtelen, vészhelyzet miatt kellett mennem hozzá, akkor nem kért semmit, még ha éjjel volt is.
2009. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi, csak mert olvasgattam hogy 40 körül adnak a dokiknak, erről a dokiról meg tudom, hogy 80 körülit kér.De tényleg nagyon jó, már az első vizsgálatnál teljesen megbíztam benne, pedig én nagyon tartok a dokiktól!Kedves volt, figyelmes és ellátott egy csomó tanáccsal, mit csináljunk hogy összejöjjön a baba:)

Amúgy annál szülsz/szültél, akit írtál?

2009. aug. 20. 13:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is a Szt.Istvánban szültem-tavaly-és az én dokim tarifája 70000 ft.Szval sztem reális,amit írtál.Én babásan is fizettem,mert a magánrendelésére jártam.De NST-re a khzba mentem,ott nem kellett fizetnem.
2009. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. aug. 20. 13:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Sajnos a szülésig nem jutottam el, de legközelebb is hozzá fogok menni.
2009. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha jól vettem ki szavaidból a Rákócziról beszélsz. Nekem a barátnőm 15-én szült nála és 80 000 Ft kért. Volt, hogy magánrendelésére járt, volt, hogy a kórházba. De azt nem tudom hogy a magánrendelésén milyen tarifákkal dolgozik. Én is nála szeretnék szülni majd.
2009. aug. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi előző vagyok és Szent Imrét olvastam. Akkor nem az a doki, én az Istvánba a Fenyőházy-t ismerem.
2009. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 100 ezret fizettem, ez a tarifája a dokimnak.
2009. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi
2009. aug. 21. 10:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Miskolci vagyok és én is 100.000.- fizettem.Ez volt a tarifája a dokinak.
2009. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!