Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szent István Egyetem - Budapes...

Szent István Egyetem - Budapest vagy Gödöllő?

Figyelt kérdés
Budapesten az ÁOTK bioszra jelentkeztem, ahova 401 pontom van(tavaj 405 volt a ponthatár). A természetvédelmire 413 pontot szereztem, ami bőven elég. Hagyjam első helyen a bioszt és kockáztassam meg, hogy ha nem vesznek fel oda, esetleg a természetvédelmin betelik a hely és akkor lényegében bukta a továbbtanulás...:/
2011. jún. 25. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
De most én ezt nem értem. Oda vesznek fel, ahova elég pontod van. Magyarán, ha neked a természetvédelmire van pontod , de bioszra nem, akkor mindenképpen benn vagy a természetvédelmin.
2011. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de elsőként azokkal töltik fel a helyeket,akik első helyen jelölték az adott szakot. tehát hiába van meg nekem simán a természetvédelmi,ha betelik az első helyen odajelentkezőkkel, akkor gondolom nincsen számomra hely. de az is lehet,hogy már csak nekem kavartak be:)
2011. jún. 25. 15:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez butaság, amit mondasz, kedves kérdező. Csupán pontszám alapján veszik fel az embereket, az nem számít, hányadik helyen jelölted meg az adott szakot. Ha első helyre nem vesznek fel, akkor a második helyen megjelölt suliba való bekerülési esélyed megegyezik azéval, aki első helyen jelölte azt meg. Remélem érthető.
2011. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Butaság-nem butaság, inkább megkérdeztem. Eredetileg én is így tudtam,ahogy mondod (írod), de az utóbbi időben már annyi variációt hallottam, hogy lassan az agyamra megy az egész. Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 25. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:

én Gödöllőre járok

(igaz más szakra)



Budapest állítólag jobb..

2011. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké,látom már,h tényleg hülyeséget kérdeztem. Utánaolvastam és ott van minden feketén-fehéren. Azért még1szer köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 26. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!