Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapest Szt. István kórházban...

Budapest Szt. István kórházban, hogy zajlik a 12. heti uh?

Figyelt kérdés
Hasi lesz vagy hüvelyi?Részletesen elmondanak mindent,vagy lezavarják a vizsgálatot seperc alatt?Apuka bejöhet?Képet adnak?
2009. márc. 21. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:

hasi ultrahang, apuka bejohet. kepet adnak, ha kérsz, és van papír :)

orvostól függ, hogy elmond e mindent, vagy lezavarja.

dr kodaj, dr lazar nagyon jó fej, ha tudsz, hozzajuk menj, ok elmondanak mindent, meg nagyon rendesek, én mindig kertem a nodokim, hogy akkor kuldjon, amikor ok vannak.


(pl elfelejtettem képet kérni, és a kodaj visszanezte a felvetelt utolag, es valasztott nekem egy szép képkockat, es kinyomtatta, pedig en felejtettem el, abszolut nem lett volna kotelessege ezt megcsinalni, és nagyon kedvesen mondott el mindent.. a lázár meg nagyon vicces, nagyon jo stilusban adja el magat)

2009. márc. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm szépen a választ!

Engem uh-zott már a Lázár doki,sajnos akkor elment a baba,de nagyon rendes volt,ő küldött tovább más vizsgálatokra,mert a másik doki itt az intézetben nem foglalkozott velem.

2009. márc. 21. 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!