Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nálatok milyen sorrendben...

Nálatok milyen sorrendben folytak a dolgok a szülés után?

Figyelt kérdés
Mikor adják oda a gyereket az anyának? Mikor nézheti meg az apa? Először fürdetik vagy csak megtörlik a kis lurkókat és utána egyből vagy elviszik megvizsgálni és utána adják az anyának és akkor meddig maradhat ott? Mit takar pontosan az,hogy szülés után egyből mellre helyezés?
2012. dec. 3. 19:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
6-os vagyok én is ilyen voltam.Mit ne mondjak a 2 perces és az összefüggő fájásoknál már nem érdekelt ki van ott,mit csinálnak csak legyen már vége. Hozzáteszem ,tanuló csinálta a beöntést, a borotválást megúsztam (indulás előtt megcsináltam) a katétert is ő tette fel,a műtőben is láttam gyakornokokat amíg el nem aludtam. Mivel bent volt a párom így ő is látott a műtétig mindent szinte,de az se érdekelt.Szoptatni én se akartam más előtt,de hát a szobatársak előtt muszáj volt. A páromon kivül még anyósom nézheti más nem.
2012. dec. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A párom nem lesz benn az biztos,mert ő még a vérvételtől is rosszul van. :))) Amúgy meg nem baj,azt a pár napot ki lehet bírni a kórházban így vagy úgy,otthon úgyis azt csinálunk,úgy csináljuk ahogy akarjuk.
2012. dec. 4. 17:40
 13/14 anonim ***** válasza:
6-os vagyok megint. Amíg vajúdsz addig bent lehet ,semmi olyat nem lát csak támogat téged.
2012. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szégyenlős voltam szülés előtt. Aztán a szülés beindulása valahogy mindent megváltoztatott. Nem érdekelt hányan néznek közbben és mit látnak. Aztán utána már szoptatás közben sem érdekelt, hogy hányan vannak a kórteremben rajtam kívűl. Lehet nálad is elmúlik majd :)
2012. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!