Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akkor most hogy is van ez a...

Akkor most hogy is van ez a kitolás? Mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
Mert utána olvastam és ezek szerint nem annyi ideig tart mint a filmekben, 2-3 perc :), hanem sokkal tovább. Hányszor kell nyomni?
2012. nov. 22. 18:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

1. baba 20 perc

2. baba 3 perc, vagy annyi sem, az első tolónál úgy nekiindult, kis rakétának hívta a dokim :)

3. baba, 1 óra. Mondjuk ő 4 kiló felett volt, és gátvédelem is volt. De végül is nem a mérete, hanem a rövid köldökzsinór miatt volt valószínűleg ennyi, nem tudott lejjebb jönni.

2012. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
ez sztem változó, attól is függ minden oké e a szülésnál, meg hányadik baba. nekem az első kb. 15 perc lehetett, a második kb. 3. (3. tolásra kinn volt). másodiknál már rutinosabb az ember, jobban érzi, hogyan is kéne. ;)
2012. nov. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Szóval 8-as orvos vagy? Miért nem válaszolsz?
2012. nov. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
8. nem mindegy ki vagyok anoniem forum ertek hozza 20 eve .A who szerint hasba konyokles nem szugseges es veszelyes dolog Egy egeszseges magzat akar masfel ora kitolasi szakaszt is kibir.Konyoklestol akar a mehet is kinyomhatjak a babaval eggyutt egyik legsulyosabb szovodmenye ennek a beavatkozasnak ami csak mutettel corrigalhato
2012. nov. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
34%
8-as, így írják helyesen: anoniem = anonym, szugseges = szükséges, eggyutt = együtt.
2012. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
vagy csak simán anonimnak is lehet.
2012. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
koszonom a helyesites 30 eve nem elek Magyarorszagon :)
2012. nov. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
8-as ettől függetlenül én nem kérdőjelezem meg az orvosom szakértelmét, hogy akkor ott abban a pillanatban szükség volt erre a "beavatkozásra". Jobban megbíztam benne, neki jobban igazat adok, mint neked, aki így benyögsz valamit egy ANONIM fórumra (egyébként meg ez nem fórum). A kérdés pedig nem erről szólt, úgyhogy kérem, mellőzzük a belekötést a másikba. Köszönettel.
2012. nov. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
34%

Kelet eu Morszag leggyakoribb szuleszeti beavatkozas ,nepszokasa, gatmetszes es konyokles :))egeszsegetekre

En itt 20 ev alatt SOHA nem konyokoltem es a kismamak 98% gatvedelemmel hozza vilagra a gyereket csak hogy tudjatok maskent is lehet.

2012. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Köszönjük! Ámen.
2012. nov. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!