Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés utáni természet...

Császármetszés utáni természetes úton szülők, mesélnétek nekem?

Figyelt kérdés

2012. nov. 22. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire vagy kíváncsi ??
2012. nov. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyi idő telt el a két szülés között? Készültél-e valahogy a természetes szülésre? Volt-e fogadott orvosod?
2012. nov. 22. 11:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem 20honap van a ket gyerek kozott. Nalunk(kulfold)orvos nem lat a terhesseg alatt ha problemamentes igy fogadott orvosunk sincs.

A 36.heten mentem a vedonomhoz megbeszelni hogy hogy szeretnek szulni. . Mivel semmi gond nem volt(nem fajt a hegem,nem volt erzekeny)igy rabolintottam a termeszetes szulesre. Ami sikerult is,minden problemamentes volt. Magzatviz elfolyasatol szamitva 3ora alatt megszultem.

2012. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 20 és fél hónap van a gyerekek között.

Az elsőnél nem volt fogadott orvosom, de egy császárral a hátam mögött a másodiknál fogadtam orvost. És csupa hála vagyok érte neki! Fel se merült, hogy nem próbáljuk meg természetes úton. 8kor elfolyt a magzatvizem, 10:55kor kibújt a fiam :))

2012. nov. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és nagyon nagyon akartam természetes úton szülni - így készültem rá (4. válaszoló)
2012. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! 21 hónap van a fiaim között. Külföldön szültem én is, itt nincs fogadott doki. A 36. héten megnézték a hegem, rendben volt minden, megkérdezték hogy szeretnék szülni. 16 órát vajúdtam, de rendben volt minden. Fejben készültem csak. :)
2012. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat! Nekem nagyon rossz élmény volt a császár. Éppen ezért érdekel, hogy hogyan lehet esetleg felkészülni a természetes szülésre.

Az az ötletem támadt, hogy feldolgozom ezt a témát írásos formában, és ehhez szeretném a segítségedet kérni. Úgy láttam különböző fórumokon és a személyes beszélgetésekből is, hogy szükség van arra, hogy beszéljünk erről a témáról. Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését és szeretnéd megírni a történetet kérlek, hogy privátban írjon.

2012. nov. 27. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!