Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes már ilyenkor,...

Természetes már ilyenkor, vagy esetleg lehet, hamarabb szülök?

Figyelt kérdés

Néhány napja minden estére nagyon megfájdul a hasam alja. Pedig eddig szedtem rendesen a magnéziumot. És néhány napja nagyon szúrkál, ill. hasogat a fájdalom a hüvelyembe, leggyakrabban, amikor a babám is megmoccan. Lehet ez ellen tenni valamit?

35 hetes


2008. szept. 29. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én is így vagyok mind te!Szerintem ez természetes,mert ahogy nől a béby egyre több helyre van szüksége!37 hetes kismami.
2008. szept. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vígasztal is meg nem is tudat, hogy Te is és más is lehet ilyen problémákkal...

Már 4 éjszaka szinte alig aludtam valamit, de sajnos nappal sem tudok. Nem mintha nem lennék álmos, csak sehogy sem kényelmes, mindenhogy fáj...Pedig már minden pózt, párnát/kat kipróbáltam. Arról nem beszélve, hogy a bébikém éjszaka is aktív és akkor is érzem a szúró fájdalmat...:(

2008. szept. 29. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is úgyanígy vagyok ezzel, kb 30 hetes korunk óta. Mivel itthon vagyok, úgy osztom be az időmet, hogy napközben is tudjak picit pihenni. Valahol olvastam, h a természet így készít fel az éjszakázásra...Próbálj pihenni amikor csak tudsz. A szúrkálás ellen nem sok mindent tudsz tenni.
2008. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!