Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Általában hogy indul meg a...

Általában hogy indul meg a szülés? Először a magzatviz és csak utána a fájás?

Figyelt kérdés
2008. máj. 25. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal sürübben indul fájásokkal,mint a víz elfolyása´val.Nekem hajnalban kezdödtek 15 percesekkel,majd reggeltöl 10,és 38óra múlva született meg a lányom.
2008. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó. Van amikor fájás van előbb. Nekem mindkét fiamnál előszőr a burok repedt meg.Elkezdett folyni a magaztvíz és utánna jöttek a fájások. De elég sűrűn.
2008. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincs rá szabály. Van akinek még akkor se lesznek fájásai, mikor elmegy a magzatvíz, van olyan is, hogy már jó ideje komoly fájásai vannak és burkot kell repeszteni, hogy elmenjen a magzatvíz,( mert csak úgy tud rendesen összehúzódni a méh és az összehúzódásokkal tud tágulni a méhszáj))Ráadásul családon belül se lehet kikövetkeztetni, anyák és lányaik is "másképp csinálják".
2008. máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát én már nagyon izgulok a szülés miatt. fiam lesz. nemtudom hogy hogy indul majd be a szülés. mert tuti hogy minden hascsikarásnál azthiszem hogy jön a baba
2008. máj. 25. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyet higyj el:

tudni fogod, mikor van itt az idő.

Amíg nem szültem, jól emlékszem, hogy én is azon izgultam, hogy vajon időben észreveszem-e, meg hogy nem keverem-e össze valamivel, nem megyek-e be a kórházba valami egész mással és nevetségessé teszem magam. És mégis tudtam, mikor kell menni.

Ez így természetes, hiszen valami olyat vársz, amit még nem ismersz, sosem tapasztaltál, de mégis tudnod kell.

A természet jól kitalálta. Ismeretlen, új dolog, valahogy mégis minden nő felismeri, amikor kell.

Hidd el, Te is tudni fogod :)

Könnyű, szép szülést kívánok!

2008. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen neked.
2008. máj. 25. 22:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!