Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csak az orvosom kórházában...

Csak az orvosom kórházában szülhetek?

Figyelt kérdés
Az orvosom magánrendelőjébe járok terhesgondozásra, ő csak egy kórházban dolgozik. Ma voltam megnézni a kórházat és a szülésznőt akivel dolgozik, a kórház gáz, a szülésznő nem szimpatikus, semmit nem mondott el, alig várta, hogy elmenjek, türelmetlen volt, le sem ültetett. Pedig nem vártak rá szülésre... Ha kinézek egy jobb kórházat ottani kedves szülésznővel, oda bejöhet az orvosom, akit viszont nagyon kedvelek?
2008. máj. 25. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én úgy tudom, hogy csak olyan kórházban vezethet szülést, amelyikkel van szerződése :o(

Szerintem ne ragaszkodj a dokihoz szülésnél, ha ennyire rossz benyomást tett a hely, és a szülésznő. Én az elsőt két szülésznővel szültem meg, mert nem ért oda a dokim. Nem hiányzott. Ügyeletes pedig mindig akad.

Sokkal több időt töltesz el a szülésznővel egy szülés alatt, mint a dokival.

Szép szülést! :o)

2008. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!