Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 hete szültem császármetszéss...

2 hete szültem császármetszéssel. Használhatok Anita hasszorító bugyit?

Figyelt kérdés
Nagyon szorít, de nem fáj.
2008. máj. 24. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, csak egész nap ne viseld, hagyjál szünetet! Egyébként a hasadnak is jó, ha "magától" is dolgozik. Én 3szor szültem császárral, és mindig hordtam hasszorítót, mert kimondottan jól esett, hogy valami tartja helyettem a hasamat.
2008. máj. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia a csaszaros mamanak eloszor is gratulalok a szuleshez es a babadhoz! egyaltalan nem ajanlatos csaszar utan leszoritani a hasadat radasul csak 2 hete szultel aztan ne kerdezt mittol vannak gorcseid! aki ilyet irt az nem szult csaszarral mikor en szultem igy megmondta a doki nem leszoritani a hasat a muteteset konnyu bugyit hasznalni nem tornazni es nem emelni nehez dolgogak a menszim is kegyetlen gorcsokkel jart en 7 honaon keresztul szules utan minden honapban szenvedtem es szedtem az optalgint!sok sikert anyuka!
2008. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!