Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki tud jó szülésznőt...

Valaki tud jó szülésznőt ajánlani Kerepestarcsán? Mikor és hogy szokták felfogadni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
én Tasnádi Mihálynét tudom ajánlani én nála szültem februárban nagyon emberséges aranyos kedves. orvosod van már?
2009. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magánúton járok Surányi dokihoz! De nem hiszem, hogy meg tudnám őt fizetni, ha felfogadnám! Sajna a válság minket is érintett! A szülésznőnek mennyit szoktak adni? Mikor kell felkérni őt?
2009. aug. 14. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem fogadnék fel ott minden szülésznő aranyos.az én fogadott orvosom nem is jött be mikor szültem én az ügyeletesnél szültem és talán jobban jártam.nagyon rendesek voltak velem. első voltam
2009. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Tényleg aranyos és segítőkész az összes szülésznő itt. Tavaly még úgy volt,hogy a 36.hétig lehetett szülésznőt felkérni,a választott orvossal és a kiválasztott szülésznővel kellett megbeszélni.Azt nem tudom,van-e változás azóta,s sajnos azt sem,hogy ha nincs fogadott doki akkor lehet-e szülésznőt választani.Jó lenne,ha igen.Változó,természetesen függ a lehetőségektől,körülbelül húszezer forintot szokás adni nekik,de megmondják,ha konkrétan rákérdezel az anyagiakra.Surányi doki tényleg figyelmes,de úgy tudom,valóban nem olcsó....
2009. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. aug. 14. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!