Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szex és nyákdugó?

Szex és nyákdugó?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk a párommal. Szex után mikor mosakodtam észrevettem,hogy olyan rózsaszines pirosas lett az ujjam. "Megnéztem" odabent megint,és ismét olyan volt,de csak minimálisan. Kimosakodtam magam ott bent, nem görcsölök nem fáj nincs semmi bajom. Ez a nyákdugó lehetett? Mivel a párom beengedte a végterméket,igy az állagáról nem tudok nyilatkozni.. Szerintetek?
2012. nov. 11. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább csak elpattant egy ér.


Bár, lehet kisebb tágulásos vérzés is, de akkor a nyákdugónak legalább részben el kellett már távoznia.


Hány hetese vagy?

2012. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hetes*
2012. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet a nyákdugó. A szex kiváló szülés megindításra:)

Remélem itt van már az ideje.

2012. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
37+5
2012. nov. 11. 17:55
 5/6 A kérdező kommentje:
bocsi elirtam, 36+5
2012. nov. 11. 18:31
 6/6 A kérdező kommentje:
ja és amúgy a 26.héttől kezdve c:3100 vagyok, és nyákdugóval még nem találkoztam. Mivel este már csak pár csepp ilyen vérszerű volt, így szerintem ez nem a nyákdugó volt.
2012. nov. 12. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!