Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki a 36-37-38. héten szült,...

Aki a 36-37-38. héten szült, annak mikor távozott a nyákdugó? Illetve voltak előjelei a szülésnek, már elötte napokkal, akár 1-2 héttel? Arc, szájpuffadás, hasmenés, has leereszkedés stb?

Figyelt kérdés

Valamiért nagyon erősödik bennem az érzés, hogy a 37-38.héten megszületik a fiam. C:3100 vagyok már a 30.héttől kezdve, jóslóim is 32.héttől vannak, mindezek mellett a baba is nagyobb az uh szerint 8-14 nappal.

Nem sűrgetni akarom a babámat, csak érdekel, attól függetlenül hogy ez egyénfüggő is.


2012. nov. 2. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
34.héttől erős jóslóim voltak, 3naponta jártam Nst-re, 36.héttől kórház, 37+6-n távozott a nyákdugó, másnap volt a programozott császárom. Az orvosom szerint, ha nincs másnap császár, akkor beindult volna magától is, Nst és minden szerint. 7nappal voltunk nagyobbak uh szerint.
2012. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1.vagyok. elfelejtettem írni, hogy 34.héttől puffadt az arcom, dagadt a szám, mint aki bármikor megszülhet.
2012. nov. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a 2. babámat szültem 37+3 hétre.35 hetesen már C1111 volt a méhszáj érték,és a nyákdugó is elment.Se jóslóm,se semmi nem volt.Előjel sem,CTG-re mentem be,amikor is azt mondta a szülésznőm,hogy a férjem menjen le a cuccomért,mert szülni fogok.Mint kiderült 4-5 centire nyitva voltam,a baba feje bemenetre nyomott volt,stb.

Most,a 3. babánál ugyan így nyíltam ki,szintén semmi előjel nem volt(se az arcom nem változott,és a hasam se szállt le)mégis csak 39+1 hétre született(szintén CTG-re mentem,és kiderült,5 centire nyitva vagyok,2 óra múlva már babáztam).

2012. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi előjele nem volt 38+3 hétnél reggel elment a nyákdugó, este jöttek a fájások. Ez vasárnap volt és előtte pár nappal teljesen zárt volt a méhszáj.
2012. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen!
2012. nov. 2. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!