Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésetek előzményei? Hasgörc...

Szülésetek előzményei? Hasgörcs, nyákdugó, fáradtság, hasmenés. Mi van még? Mennyi idővel előtte volt?

Figyelt kérdés
Érdekelne, ha van kedvetek írjatok szüléstörténeteket, és azt is mi mennyivel előbb volt, és esetleg adott dologra mit mondott az orvos és a környezet. Beteljesültek a jóslatok? Mármint "biztos hamarabb megszülsz" és társai...
2010. máj. 22. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a kiírt napon szültem és az égvilágon semmi előjele nem volt. Már hetekkel korábban lent volt a hasam, barátnőm mondta hogy tuti előbb jön...hát nem.

Vizsgálatra mentünk a kiírt napon és az orvosi vizsgálattól beindult, már haza sem jöttünk, csak hármasban legközelebb.

Szóval én semmi infóval nem szolgálhatok:)

2010. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

21-re voltam kiírva,de majdnem két héttel hamarabb, kilencedikén szültem.Már előtte való héten mondtam, hogy én 9-én fogok szülni, és úgy is lett.Nyolcadikán délután kettőkor kezdődött görcsölni a hasam, és tízpercesre beállt.Hajnalban ötperces lett, reggel hasmenésem volt.Délután ötkor elment a nyákdugó,19 óra 25-kor megszületett a kisfiam.

2010. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is igy voltam mint az előző válaszoló,17.-re voltam kiirva,május 1-én megmondtam hogy 8.-án születik meg a babám.7.én elment a nyákdugóm,másnap mentem nstre,ahol kiderült hogy ki vagyok nyilva,igy bent maratunk,estére lett meg a kislányunk.Az edának köszönhetően semmi vajudási fájásom nem volt,viszont a tolók szörnyüek voltak:-(De megérte:-)))))
2010. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először két nappal a kiírt időpont után, délután kezdődtek a fájások. Hajnalban lettek 5 percesek, 5 körül értünk be a kórházba, ahol a vizsgálat után burkot repesztettek, mert szinte teljesen ki voltam tágulva, és 6.40.-kor ott volt a pici fiam a kezemben.

Másodszor este 10 körül minden előjel nélkül amint lefeküdtem, elfolyt a magzatvíz. Bemnetünk a kórházba, reggel 6-ig nem nagyon történt semmi. Akkor kezdtek a fájások jönni, 7-re egyre sűrűbben és 9.40.-kor megszületett a fiam. Mindez 11 nappal a kiírt időpont előtt történt. Előző nap többen is megjegyezték, hogy lila a szám, talán ez már annak a jele lehetett, hogy készülődik valami, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, mert azt gondoltam, hogy ezt a babát is inkább túl fogom hordani.

2010. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

államvizsga előtti nap szültem, így nem lett diplomám:)

kiírt időpont előtt 3 héttel, reggel barnázgatással indult. egész nap nem ettem csak egy banánt, nem voltam éhes. este 9 körül rögtön 5 perces fájások, nem fájt, inkább csak keményedett a hasam. egész éjjel hányás-hasmenés, 1-1 perc alvás 2 fájás között.

másnap olyan 11 körül pisilés után elment a nyákdugó, majd kihánytam az előző napi banánt:) na ez volt a legcefetebb része a szülésnek...aztán 13 óra körül elfolyt a víz, majd 14:15-kor megszületett a babám.

anyósom szerint eltorzult utolsó nap az arcom, persze ezt már csak utólag mondta.

ha én ezt tudom, akkor ugyan nem tanultam volna 1 percet se arra a hülye vizsgára! mindenki azzal hülyített, h tuti ott fog megindulni a szülés a vizsgabizottság előtt. hát nem:)

2010. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!