Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma hasmenés, tnap elment a...

Ma hasmenés, tnap elment a nyákdugó. Sztetek hétvégén babázhatok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán bármikor, de lehet hogy csak jövő héten. Sok sikert/kitartást/örömet!
2012. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak valami olyat nem ettél,ittál,ami hasmenést okoz,akkor szerintem még a hétvége előtt fogsz babázni! Van akinek hasmenése egy nappal a szülés előtt,van akinek a vajúdás alatt tisztul ki a bele. (Én a 3. babánál az utóbbiba tartoztam)


Majd megírod hogy végül is mikor?



Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-D


Üdv: 3 lányos,11hkm

2012. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen kedves utolso :)

Megirom,de te is ird meg h kisfiu v kislany lesz a 4. ;)

Emlekszem egy kerdesedre :)

2012. júl. 26. 16:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sugárban hánytam és a hasam is ment ez a szülés előtt volt 2-3 nappal.

Azt hittem benyeltem valamit, de nem! A szervezetem tisztulásnak indult magától és így jelezte a szülés jövetelét!

Könnyű szülést!

2012. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó én ma voltam így , sugárban hánytam hasmenés és sok gyomorsav, de még csak 33+4 hetes vagyok, nálad mikor történt mindez, hány hetesen?


Kedves kérdező mit sajnos nem tudok segíteni, de szeretném meg kérdezni, hogy mit jelent az hogy elment a nyákdugó, mit éreztél, mi történt? Ez mindenkivel előfordul?

2012. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Ha elmegy a nyákdugó,az annak a jele,hogy nyílik a méhszáj-de csak a külső! A nyákdugó van akinél teljesen víz tiszta színű nyálkás "folyás",van akinél enyhén véres,van akinek rózsaszínű- a neten utána tudsz olvasni.

Ha távozik a nyákdugó,azt nem lehet észre venni,ha csak nem "jó helyen" vagy pl a wc papíron marad,vagy a fehérneműn... Sok nő nem veszi észre,ha már távozott a nyákdugó,még többedszer szülő nők esetében is így van!!

A nyákdugó távozhat hetekkel a szülés előtt,de akár már a vajúdás alatt is,vagy kezdetén,esetleg a tolófájások előtti pihenőben (nekem az 1. gyerkőcnél ekkor távozott,a másodiknál 3 héttel a szülés előtt,a harmadiknál észre sem vettem). Remélem kielégítő válasszal tudtam szolgálni!

Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!! :-)



Kedves Kérdező!

Hogy vagytok? Megszületett már a Babód?


Üdv: úgy is tudod,hogy ki :-)

2012. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!