Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez a nyákdugó vajon?

Manócskaah kérdése:

Ez a nyákdugó vajon?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Az első babámat várom és nem tudom milyen az a nyákdugó.

az elobb ereztem egy kissebb folyas szeruseget, ezt "zsepivel megnezve" ilyen atlatszo kocsonyas valamit fedeztem fel..

a két ujjam közé vettem és vagy 5cmre szét lehetett húzni.

Szerintetek ez már a nyákdugó lehetett? NEm volt véres.

Innen még kb mennyi a szülés? Köszi a válaszokat előre is :)



2012. nov. 6. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:

valószínű hogy az volt a nyákdugó...Nekem sem volt véres amikor távozott!

én kb 1 hétre rá szültem ahogy elment..

2012. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hogy válaszoltál :) egy hét? húha... :/:) én még csak 34hetes vagyok :S
2012. nov. 6. 11:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen az lehetett!Inentől bármikor elindulhat a' vajudás',követheti barnás vagy rozsaszin folyás...lehet 1hét illetve ma éjjel is hogy beindul!


Minden jót nektek!

4gyermekes anyuka

2012. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
te jó ég :/ még nem szabadna megszületnie még 6hét van vissza.voltam védőnőmnél ő is azt mondta h valószinüleg az lehetett és h menjek be a kórházba mert jó lenne még legalább egy 2-3hetet bent maradna...
2012. nov. 6. 12:06
 5/6 A kérdező kommentje:

Elmentem a dokimhoz,minden ok.úgymond :)

vettek a nyákból mintát jöv héten kell visszemennem és akkor kiderül mi is volt ez.

a méhszájam 2100.mult héten még 3000volt. és már beilleszkedett a baba a szülőcsatornába:) Köszi a válaszokat:)

2012. nov. 6. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyben vagy még,kedves kérdező? :)
2012. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!