Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE1-ben fogok szülni és...

SOTE1-ben fogok szülni és érdekelne véleményetek hogy milyen a kórház, van-e gátvédelem, milyen a szülőszoba, milyen varratot kapokés igazából minden?

Figyelt kérdés
Köszönöm annak aki válaszol
2012. nov. 9. 08:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

2010 ben még nem kellett venni már kell???Én a második babámat tervezem megint ott szülni..mivel az első csodálatos jo volt ott és tényleg biztam a dokikban és a szaktudásukban!

Az egyik hozzászolo...

2012. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jó ha előre megveszitek a ruhát az apukának mert amikor én ott voltam, napokig üres volt az automata.
2012. nov. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

8-as vagyok megint.

Azt nem írtam, hogy kicsit későn szóltam a gátvédelem miatt, már jött a baba, de megkaptam. Nem repedtem, nem sérültem. Babám jó nagy volt pedig. :)


A csecsemősökről pedig azt azért elmondanám, hogy szerintem jogosan várják el, a mai internetes világban, hogy az édesanya legyen tisztába azzal, hogy a baba nem fog éhen halni, míg nem lövell be a tej, mert a gyomra cseresznyemag nagyságú, nem kell tea és nem kell tápszer. Ők sem szeretik.

Valóban, láttam olyat, hogy lekezelőek voltak valakivel, de azért, mert akkorra már többedszerre mondták el neki, hogy ne a folyosón zokogjon tápszerért könyörögve, hanem menjen be szoptatni a szobába.


Amúgy a fürdő iszonyat gáz.

2012. nov. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kell venni, szülőszobára, műtőbe is!


Könnyű szülést Nektek!

2012. nov. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szia. én is ott szültem 2010.12.20án, én se vagyok megelégedve, se a szülészettel, se a gyermekágyas osztállyal....
2012. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!