Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győrben Szülők! Volt vki, aki...

Győrben Szülők! Volt vki, aki gátvédelemmel szült első gyermeknél? Ki döntötte el? Szülésznő vagy az orvos? Lehet kérni a gátvédelmet, ha van rá mód, vagy autmat. Vágnak? Kinél szültetek? 28 hkm

Figyelt kérdés

2012. szept. 21. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
2 hete szültem.A szülésznő igyekezett gátvédelemmel,és a doki is csak azért vágott mert muszáj volt.Éreztem,hogy a szülésznő próbál masszírozni és tágítani,szóval szerintem nem vágnak automat,bár biztos orvostól is függ.Maár Róbert volt a fogadott dokim.
2012. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem találkoztam olyannal az ott tartózkodásom idején, akinél nem vágtak. Ha van fogadott orvosod, meg tudod vele beszélni, jó esetben. Ha nincs, akkor meg tudod említeni a szülésznőnek, aki felveszi az adataidat, ha megérkeztél szülni. Úgyis megkérdezi, hogy van-e valami kívánságod. Egyébként nem kell tőle félni, ha mégis úgy alakul.
2012. nov. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!