Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bent volt a párotok/férjetek...

Bent volt a párotok/férjetek a szülésnél?

Figyelt kérdés
Milyen élmény volt,mesélnétek?
2012. nov. 8. 09:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%

MInd a háromszor bent volt velem a férjem! :) Büszke is vagyok rá, mert az első szülés eléggé megviselte- nem készült fel lelkileg, hogy ennyi fájdalmat, szenvedést lát majd- utána pedig örömmámor.... szóval ez az érzelmi hullámvasút megérintette eléggé. Másodjára-harmadjára mázlija volt, :D mert nagyon könnyű és gyors szülések lettek, de segített, velem volt, fogta a kezem, nem szólt semmit, csak csendben volt és figyelt rám, ránk. Egy pillantásáról tudtam, hogy minden idegszálával ránk koncentrál, szóval mondhatom, ügyes voltam ÉN is, a BABA is és Ő is!!! :))

SZép élmény, emlék, jó érzés visszagondolni, hogy együtt voltunk azokban a boldog-fájdalmas pillanatokban is. :)

2012. nov. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Végig velem volt,nagyon sokat jelentett nekem,hogy mellettem van. Amikor a picit rátették a pocimra,akkor ránéztem a férjemre és könnyezett... nekem ennél nem kellett több!! :)
2012. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó érzés volt,hogy ott van velem! Eleinte nem akart bejönni,azt mondta el fog ájulni a sokktól :)))) jót nevettem. Aztán mikor hívtam,hogy induljon haza (dolgozott épp),annyit mondott rohanok és tette is le. Másfél óra alatt szokott hazaérni,hát akkor 1 óra alatt hazarepesztett :) végig bent volt velem. Masszírozta a hátam,beszélgettünk,hideg vizes törülközővel borogatta a homlokom,hajtogatta,hogy bírjam ki és hogy szeret. A tolófájásoknál is végig biztatott,dicsért,hogy ügyes vagyok. Aztán kibújt a kisfiú,elvágta a zsinórt,sírt :) megpuszilta a homlokom,látszott,hogy iszonyatosan boldog! Ahogy én is az voltam :) azt hittem ki fog ábrándulni belőlem,ha úgy lát,de ellenkezőleg. Azt mondta azóta még jobban szeret és tisztel. Úgyhogy összevetve a dolgokat,nagyon jó volt,hogy bent volt!
2012. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!