Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon durva fájdalmas vérző...

Nagyon durva fájdalmas vérző amnioszkópiától valakinek indult már be a szülés?

Figyelt kérdés

40 hetes 2 napos vagyok, második gyerkőc.

már túl vagyok 3 amnión,de ez volt a legdurvább

a doki egy szadista állat volt, utána még fél óráig véreztem rendesen a hasam is fáj és az a maradék kis nyákdugó is elment ami volt.

a méhszáj: 3111 két nappal ezelőtt,azt mondta most jobb a helyzet, gondolom tágul szépen lassan..


szóval kérdezem én hogy ettől a durva vizsgálattól elindulhat valami.. ?



2012. nov. 7. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:

MInden fajta durva vizsgálattól elindulhat.


Mondjuk nekem az orvosom nem egy "amino-párti".

Be kellett feküdnöm túlhordás miatt, és azt mondta, ez t a vizsgálatot bátran utasítsam el (nem kötelezhetnek rá).

Több napos ünnep volt, így amikor bent feküdtem, csak a főorvos vizsgált meg, "eléggé", a nyákdugóm a vizsgálat után pár órával távozott. Éreztem is, hogy kellemetlen, pedig fájdalmas nem volt.

3 napra rá beindult spontán a szülésem.

(41+6-ra)

2012. nov. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem volt 3 durva kópiám, de semmi, pedig bíztam benne, hogy majd ettől beindul a szülés. A 4. olyan finoman csinálta a doki, hogy észre sem vettem. Ekkor el is folyt a magzatvíz (vizsgálat közben). Én is véreztem minden amn. után.
2012. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!