Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen volt a szülés elötti...

Milyen volt a szülés elötti pár napod/heted?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Izgalmas, fárasztó, aggodalmakkal, és várakozással teli.
2012. nov. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
július 5.-én szültem 42 fokban.előtte nem aludtam már vagy 3 hete,izzadtam éjszaka,dagadt a lábam,égett a gyomrom,étvágyam nem volt,vonszoltam magam.38.héttől már mindent bevetettünk hogy világra jöjjön a kisfiam.még az egri várat is megmásztam,persze semmi...nagyon izgatott voltam.bele pusztultam a várakozásba.végül a nst elég "határeset" lett,és így megcsászároztak.azóta én vagyok a világon a legboldogabb.:-) Te mostanában szülsz?
2012. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tevékeny, magamba forduló,izgatott, össze-vissza hullámzó érzelmekkel:)
2012. nov. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát őszintén, borzalmas :( nem aludtam, vizesedtem, én is mint az egyik válaszoló vonszoltam magam. De amúgy nagyon vártam már a nagy napot, így visszagondolva nem is volt olyan borzalmas :)
2012. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én majd csak 30-ra vagyok kiirva, de az orvos szerint elöbb meglesz a baba,és szerintem is.

Már alig tudok menni, tényleg vonszolom magam, de sokszor meg rámtör az itthoni munkamorál, és takaritok. De ma pl délelöttöt végig lustiztam, de majd késöbb megint nekiállok a dolgoknak.

Enyhe jóslóim vannak, fáj ahogy lépek. Őszintén szólva örülnék,ha már meglenne a baba...

Egyik nap tök jó kedvem van,másnap kiabálok a férjemmel apróságok miatt....

Nyákdugó még nem ment el, de anyu szerint látszik rajtam, hogy kb 1-2 hét...

2012. nov. 7. 12:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Életem legszebb időszaka volt. Imádtam, hogy mindig velem van a babám, hogy mindig ficánkol, hogy mindig simogathatom, érezhetem. Én amiatt szomorkodtam, hogy mindjárt vége ennek az idilli állapotnak, meg akartam állítani az időt ... Talán emiatt is hordtam túl a fiamat, indítani kellett.

Szóval én szívesen cserélnék most Veled :-)

2012. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia. Én nov.25re vagyok kiírva, de sok uh szerint később fog jönni, ahogy számolgattam nekem is 30.-a tájára lenne időszerű. Van aki szerint már 25. előtt meglesz. Meglátjuk...Én nagyon félek a szüléstől, joslóim sincsenek még, nem dagadok, zárva vagyok mint az ólajtó, úgyhogy nem tudom mikor lesz ebből baba. De most már azt érzem, hogy kezdek türelmetlen lenni, és várom a pillanatot amikor végre beindulunk. Ugyan akkor én is sajnálom, hogy vége lesz ennek a 9 hónapnak, mert minden rosszaságával együtt nagyon élveztem, élvezem még így is, hogy nehezen tudok aludni éjszakánként, nehezen mozgok és takarítani is alig tudok mert hamar kidöglök. Szóval ahhoz képest én elég jól érzem magam, de most már azért jó lenne őt magamhoz ölelni.

További kellemes napokat a szülésig, és könnyű szülést Neked! Meg nekem is. :)

37 hkm

2012. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia Én 21.-re vagyok kiírva, egyik nap feszült, ideges, másik nap szétcsattanok a jókedvtől és a tettvágytól. Fizikailag egy hete borzalmasan vagyok, folyamatosan olyan, mintha meg akarna jönni, ma már járni alig tudtam annyira fájt a szemérem csontom, a baba meg már olyan nagy, hogy nehezen férünk el egy testben:D:D A szülésznőm szerint, lehet hogy mostanában jön, mert elég nagy. Sajnos itt Angliában nem nézik a méhszájat szülés előtt, sem fájásokat szóval a saját megérzéseimre vagyok hagyatkozva. Eléggé félek, mert a szülésnél is csak öt perces fájásokkal, vagy elfolyt magzatvízzel engednek be:S:S Viszont két hete öt perces fájásaim voltak, mire telefonon keresztül közölte az ügyeletes szülész, hogy az csak jósló feküdjek le pihenni. Szerencséje van, hogy bejött és nem kellett otthon szülnöm....
2012. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindegyikünk türelmetlen már akkor.... Tényéeg ezek az utolsó hetek a legnehezebbek. Pedig most kellene magunkat kipihenni, amig tudjuk. :)
2012. nov. 7. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!