Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ha már megjött, a...

Szülés után ha már megjött, a következö hónapban már visszaáll a ciklus?

Figyelt kérdés
Májusban szültem , sajna nem tudtam szoptatni, és július 8-án megjött a mensim, rendesen tartott 5napig ahogy szokott. Most 8-án kellett volna megjönnie de nem jött meg. Még ilyenkor rendszertelenül van? Mikortól áll be? Remélem érthetöen fogalmaztam.
2009. aug. 12. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elején még ritkán szabályos.
2009. aug. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem két hónap után megjött, azóta kb. egyhónapokra rá pár csepp vérzés, de én szoptatok szóval nekem nem szabályos
2009. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt 24-25 naponta jött meg, most, 8 hónappal a szülés után eddig 2-szer volt meg, 38 naponta, én is 6 hónapig csak szoptattam. Szóval szerintem jócskán eltér ez a dolog is mindenkinél, és kell idő, mire minden visszaáll.
2009. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első ciklusok általában hosszabbak, 40 nap körüliek, az is lehet, hogy fokozatosan fog visszarövidülni néhány ciklus után, de az sem ritka, ha a ciklusod "normális hossza" megváltozik majd. Ha aggódsz, menj el a dokidhoz, de 40-45 nap az elején még teljesen oké. (Viszont ha nem szeretnél sebtiben még egy babát, akkor a védekezésen érdemes elgondolkodni, mert bár az első ciklusokban általában még nincs peteérés, ilyenkor már termékeny lehetsz!)Mivel nem szoptatsz, várható, hogy hamarosan rendeződik magától is. (Az egész hormonháztartás fel volt bolydulva, szóval kell egy kis idő a szervezetnek, és ez egyénenként más lehet...)
2009. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én még szoptatok, március elején szültem.

Először június végén jött meg, másodzsor rá 5 és fél hétre.

De ez második mensi iszonyat volt, ömlött bellőlem vér 2 napig.

(ráadásul elkaptam vmi vírust, úgyhogy nagyon kivoltam, de szerencsére a tejem nem ment el)

2009. aug. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki hasznos válaszát. Gyógyszert nem akarok szedni, ezért marad a gumi. szeretnék még babát, de nem most, meg császárral szültem, most még nem is lehetne.
2009. aug. 12. 22:27
 7/7 A kérdező kommentje:
ma reggelre megjött:)
2009. aug. 13. 08:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!