Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 35 napján vagyok,...

A ciklusom 35 napján vagyok, és még mindig nem jött meg. Ha a doki ír valami gyógyszert amitől majd megjön, utána visszaáll a ciklus normális időre? Tesztem neg. Lett.

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 08:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék egy babócát...........
2009. jún. 16. 08:24
 2/9 anonim ***** válasza:

szia nem sajnos , énis kaptam norculutot mert nem akart megjönni !!! kövi honapban 28 napos lett a ciklusom , aztán megint 30 , 32 , stb....

sajnos :(((

2009. jún. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én már azt sem bánnám ha 30-32 napos lenne, csak már megjöhetne vagy valami lehetne már... nagyon szeretnék egy babót
2009. jún. 16. 08:26
 4/9 anonim ***** válasza:
ha mindig ilyen a ciklusod vagy sokszor kénne csinálni egy hormon vizsgálatot , nekem is magas a prolaktin szintem gyogyszert kapok rá!!!
2009. jún. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor nehezebb lesz teherbeesni is?
2009. jún. 16. 08:34
 6/9 anonim ***** válasza:
hát sajna igen benne van a pakliba , én több mint két éve nem szedek fogigátlot megszakitásal védekeztünk felsem tünt hogy nem esek teherbe , aztán most hogy akarjuk feltünt hogy néha mensim sincs sajna !!! orvoshoz mentem megállapitoták a magas prolaktint és szedem a gyogyszert!!! 11 honapja élesbben megyünk de semmi!!!:((((
2009. jún. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj, voltak már "csodák". Amikor én abbahagytam a fogamzásgátlót, egyáltalán nem akart megjönni. 3-szor hozta meg majdnem 1 év alatt norcoluttal a doki, közben már felírt clostylbegitet is, ami peteérés serkentő stb. Mivel a kettőtől sem jött meg ismét, hormonvizsgálatra küldött. Kiderült, magas a prolaktinom, ezért felírt rá gyógyszert. Szedtem úgy 4 hónapig, hogy a hőgörbém szerint volt peteérésem, a peteérés teszt szerint nem volt, és nem is estem teherbe. Gondoltam egyet, és abbahagytam a clostit, ami állítólag ezt segíti, de a prolaktinra folyamatosan, naponta szedtem tovább. Abban a hónapban babás lettem. Persze ezzel nem azt mondom, szegd meg, amit az orvos mond, de néha történnek a szervezetben furcsa dolgok. Nekem például a megérzésem és az állandó "hőkövetésem" segített.

Sok sikert Neked is.

Egy 19 hetes babás

2009. jún. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja, és elfelejtettem, soha nem volt 30 napnál rövidebb ciklusom, beállt 32-33 napra, és látod, így is sikerült teherbe esnem. Mindenki másképp működik....

utolsó voltam

2009. jún. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatásokat, néha már kezdek nagyon elkeseredni. Amíg nem szedtem a fogit 31-32 nap volt, amióta abbahagytam össze vissza van, illetve most nincs...remélem minden rendben

Nektek sok boldogságot! Remélem nálam is hamarosan kopogtat a gyólya

2009. jún. 16. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!