Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti kiabáltatok szülés közben?...

Ti kiabáltatok szülés közben? Létezik olyan, hogy vki érzéstelenítő nélkül szül és egy hangja sincs?

Figyelt kérdés
Én elsőnél üvöltöztem. Másodiknál csak az utolsó 10 percben.
2012. nov. 2. 20:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
első szülésem volt nagyon fájt 3 napi vajudás után egy hangot nem adtam ki érzéstelenités nélkül . mégis életem legszebb élménye volt.
2012. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Erzestelenito nelkul szultem elhuzodo majdnem 2 napos vajudas utan es nem kiabaltam..erom sem volt hozza.Nyogtem nagyokat hangosan nem kiabalni nem volt erom.....

az elejen meg nem volt iert kiabalni a kozepen csak az Istenem jajj Istenem hangott el joparszor a vegen mar erre sem volt erom....kuzdottem az eletunkert szo szerint, mert azt hittem nem elem tul.

2012. nov. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!