Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti kiabáltatok szülés közben?...

Ti kiabáltatok szülés közben? Létezik olyan, hogy vki érzéstelenítő nélkül szül és egy hangja sincs?

Figyelt kérdés
Én elsőnél üvöltöztem. Másodiknál csak az utolsó 10 percben.
2012. nov. 2. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél minden fájdalomcsillapítás nélkül egy hangot adtam csak ki, az utolsó nyomásnál, pedig azt hittem, végigsikítom majd. Valahogy nem kellett ordítanom, pedig fájt, nagyon.
2012. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyerekemet érzéstelenítő nélkül szültem.Az elsőnél egy hangom nem volt,nem mertem kiabálni.A másodiknál volt egy kis hangom kb,az utolsó 15 percben.(ebből 5 perc volt a kitolás)
2012. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én érzèstelenítő nélkül szültem,és hang nélkül.Mikor jöttek a tolófájások csak szuszogtam,azt erősebben .Első baba,hamar megszületett.
2012. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ügyesek vagytok:) Én az elsőt végig üvöltöttem:)) bár méhnyakrapedésem is lett, gondolom az is rátett egy lapáttal.
2012. nov. 2. 21:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én három gyereket szültem, érzéstelenítő nélkül. Egyiknél se kiabáltam, csendben szültem. Üdv, 3fiús anyuka.
2012. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Két gyereket szültem. Érzéstelenítő nélkül. Csak halkan nyögtem a végén, amikor kitolás volt. Fájásoknál nagyokat szuszogtam. Én olyan szégyenlős féle vagyok, féltem hangosan kimutatni a fájdalmat. Habár a másodiknál ordítottam volna, de akkor dühömben:) Szülésznő lenyafkázott,amikor nem bírtam felállni. Azt mondta 1 órája jöttem be, keljek felfele, itt még nem lehet szülés. Óráim vannak.Tévedett, az utolsó pillanatban ért oda a doki, majdhogynem a takarítónő és a férjem jelenlétében szültem...ne mondjam mivel nem volt idő készülni, szanaszét repedtem, hát fájt. De dühös is voltam.
2012. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Érzéstelenítő nélkül szültem kétszer. Egyik sem volt éppen gyors szülés. Az elején még igyekeztem uralkodni magamon, és csendben maradni, de volt egy pont, amin túl már semmi nem érdekelt, főleg a külvilág véleménye nem, és minden fájás alatt hangosan nyögtem. Legalábbis így rémlik, mert már azt sem tudtam, hol vagyok, kik vannak körülöttem, csak múljon már a fájdalom... Az utolsó pár óra, amikor már egymást érték a fájások, így telt el.
2012. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe sem jutott ordítani,pedig fájt rendesen.Szerintem habitus kérdése,valaki akkor is felüvölt ha beveri a lábát.
2012. nov. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindkét lányomat érzéstelenítés nélkül szültem.

Első 17 óra vajúdás, az utolsó 2 órábannagyon keméyn volt de nem üvöltöttem,inkább ilyen hangosabb artikulálatlan hang jött ki belőlem


Második 22 hónappal később, könnyű szülés egy hang nélkül

2012. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem kiabáltam csak nagyon sírtam. anya és a férjem is bent volt.(anyukám ott dolgozik).Nekik mondtam sírva hogy:"miért hagyjátok hogy ennyire szenvedjek?.:) Aztán azt vettem észre hogy hol egyik hol másik tűnik el. Nem bírták látni ahogy szenvedek. Hamar meglett ugyan de a doki mondta tán' anyának hogy elhiszi hogy brutálisan fájt mert állítólag a méhszájam a baba feje mögé került. Elég nehezen tudtam vizuálisan elképzelni de aztán elmagyarázták hogy annyit tesz,: már bújt volna de nem volt kijárat. Szóval még előrángatta a méhszájamat addig üvöltöttem, lefogtak stb.A fél szülészet a csodámra járt.
2012. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!