Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet kérni hogy császározzana...

Lehet kérni hogy császározzanak ha majd szülni fogok?

Figyelt kérdés

Nem a fájdalomtól félek, hanem attól hogy esetleg utána sohase lesz jó már a szexuális életem. Nekem nagyon rossz a sebgyógyulási képességem, még az 5 évvel ezelötti macskakarmolás is meglátszik rajtam. 15 meg 20 évvel ezelötti hegek vannak a bőrömön, ami csak felületi sérülés volt. És a hüvelyem is elég kényes ilyen szempontból. A szülés pedig eléggé megviseli. Mi van ha ott se gyógyul be szépen. A gátmetszésről már nem is beszélve. Ott lesz egy heg, ami érzékeny is lesz. (mert nekem akármilyen szépen csinálnak egy varratot, akkor is csomós lesz. Tapasztalat, mert már műtöttek. Laparoszkópiás volt csak, azt mondták teljesen el fog tünni, de még 5 év után is ugyanolyan maradt a heg.)

Ezért lehet kérni császározást? Mert itt az életminőség romlása lehet a következmény.


2009. aug. 7. 10:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
81%
De kérheted!Csak olyan dokit kell hozzá találnod.Én is kértem a második babámnál a császárt,simán elvállalta a dokim!Annyit mondott hogy el kell menni psicholósuhoz,aki igazolja hogy miért kell császárral szülnöd.Nekem végülis ez se kellett hozzá... Hol fog szülni?Ha pesti vagy szívesen megadom privátba a doki nevét.
2009. aug. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem humánosabb a császár, micsoda hülyeség!!!! Az a menete, hogy kibújjon. ha nem muszáj, ne császároztass, semmi bajod nem lesz a szexszel, de ha így állsz előre hozzá, megérdemled.
2009. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem császáros legyél, mert akkor nem fog sérülni a hüvelyed és nem lesz késöbb problémád ilyen téren a szexszel.

Én is császáros voltam.

Sokkal jobb, mint hogy szenvedjek ki tudja hány órát, arany erem legyen, szakadjak kívül-belül ugyhogy inkább kihagyom.

Ez van.

2009. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én is rettegtem a sima szüléstől, de az orvosom még akkor is azt erőltette, amikor a 37.héten még mindig faros volt a babám (és uh alapján tudták,h. nagy baba lesz).

Aktívan érdeklődtem a császár felől (gondoltam az a "könnyebb" út- én, naiv), de a doki felvilágosított,h. ez nem így működik. Tetszik, nem tetszik, sima szülésnek indulunk, akkor is, ha faros. A 38.héten valami csoda folytán mégis megfordult a pici.

Amikor bementünk a kórházba,h. elfolyt a magzatvíz fájások nélkül, rögtön kaptam az oxytocint és készültünk a sima szülésre. Sajnos a baba rossz szívhangja miatt császár lett belőle, altatásban, ami nagyon megviselt. De a 4 perces fájásoknál már alig vártam,h "megkönyörüljenek" rajtam.

Mivel altatni kellett, ezért csak jó pár órával később láthattam a picit, amit a mai napig nem tudok megemészteni,h. lemaradtam az első perceiről, óráiról. Hidd el, nagyon rossz érzés.

Én nem ítéllek el amiatt,.h császárt szeretnél, de gondold meg, sokkal hosszabb a gyógyulási ideje és az első napok nagyon fájdalmasak. Általában (a legtöbb kórházban) csak indokolt esetben választják az orvosok a műtétet.

2009. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!