Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet kérni hogy császározzana...

Lehet kérni hogy császározzanak ha majd szülni fogok?

Figyelt kérdés

Nem a fájdalomtól félek, hanem attól hogy esetleg utána sohase lesz jó már a szexuális életem. Nekem nagyon rossz a sebgyógyulási képességem, még az 5 évvel ezelötti macskakarmolás is meglátszik rajtam. 15 meg 20 évvel ezelötti hegek vannak a bőrömön, ami csak felületi sérülés volt. És a hüvelyem is elég kényes ilyen szempontból. A szülés pedig eléggé megviseli. Mi van ha ott se gyógyul be szépen. A gátmetszésről már nem is beszélve. Ott lesz egy heg, ami érzékeny is lesz. (mert nekem akármilyen szépen csinálnak egy varratot, akkor is csomós lesz. Tapasztalat, mert már műtöttek. Laparoszkópiás volt csak, azt mondták teljesen el fog tünni, de még 5 év után is ugyanolyan maradt a heg.)

Ezért lehet kérni császározást? Mert itt az életminőség romlása lehet a következmény.


2009. aug. 7. 10:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
szerintem nem
2009. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
sajna ez nem így működik. Ugyanígy voltam én is ezzel, én a fájdalomtól, meg a gátmetszéstől rettegtem. Kérdeztem az orvost, ő azt mondta hogy ahhoz nagyon komoly ok kell hogy császározzanak mivel az veszélyesebb a normál szülésnél. Te is belehalhatsz, meg a baba is. Ettől függetlenül nekem végül császár lett, mert beszorult a gyerek a szülőcsatornába. Örültem hogy császár lett, igaz hetekig nagyon fájt a seben, alig bírtam mozogni, de jobb mintha a fenekem lenne összestoppolva, aztán ki tudja tényleg hogy ment volna a szex? Jó igaz, lehet hogy ez így kicsit önző dolog a részemről mert a baba a legfontosabb, de akkor is így érzem.
2009. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%

Sebgyógyulási képesség??!!Életminőség romlása??!!Miért nem fogadsz örökbe inkább.....

Sztem ne parázz rá ennyire a szülésre, pontosabban a normál szülésre.Nem lesz semmi baj, nekem azt mondta a dokim hogy a gát ill. ott lennt minden a leggyorsabban regenerálódik.Nálam is pár hét alatt helyreállt.

Meg azt sem értem annál jobb érzés nincs amikor utána megkapod a babád,viszont császárosnál nem, más ember mindenét odaadná ha normál módon szülhetett volna..

De sztem ha sok pénzed van és kifogsz hozzá egy hasonló gondolkodású dokit simán el tudod intézni.

2009. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Találsz olyan orvost, ha akarsz, aki kérésre megcsászároz téged. Tudd, hogy császár esetén duplájára nő a halálozási valószínűsége a gyereknek, neked pedig iszonyúan megugrik az esélye, hogy komplikáció lép fel, fertőzés, satöbbi, bármi.

Ha vállalod ezeket, lelked rajta, kérd meg az orvost, meg fogja tenni némelyik.

2009. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

Ja még egy.Ha ilyen rossz a sebgyógyulási képességed akkor miért választod azt hogy felvágják a hasad és ott marad a heg, mig a gátnál nem is látszik, és kissebb is....

Te a szüléstől félsz nem a sebektől mert akkor a kisebbet választanád.....

2009. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
41%

Én is császárral akarok szülni.

Addig keresek amig nem találok olyan dokit.

2009. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%

Szülj gátvédelemmel. akkor nem lesz gátmetszésed.

Lehet, hogy lehet találni olyan orvost aki kérésre megcsászároz, de nagyon nem értek azzal egyet, hogy a gyerek életét kockáztatod emiatt.

A szexuális életedet ne féltsd, 3 gyereket szültem gátvédelemmel, soha nem varrtak és a 6 hetet se váártuk ki a szülés után. Nem volt semmi gond.

2009. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem sem lehet kérni. A sebgyógyulásról annyit, hogy nekem is volt laporoszkópiám, szép slicc maradt utána, a méhen kívüli terhességem után maradt 10 centis heg is nagyon csúnyán gyógyult! Nem hiszed el, de a pocaknövekedéstől teljesen eltünt. Megyszültem, és mire visszament a pocakom a hegek kisimultak. A gátsebemet sem tapintani nem tudom, se nem érzek mást mint előtte, mert abszolút összeforrt, sztem ott máshogy gyógyul a seb. A hüvegyi izmoknak meg semmi köze a sebgyógyuláshoz, végezz intim tornát és hidd el rendben lesz minden. Boldog babavárást!!! (Az nem zavar hogy a császárMETSZÉS helye hogy forr be?!?) Hidd el, természetes úton szülni hatalmas nagy élmény, nagyon büszke leszel magatokra, sok császáros ezt választotta volna, lelki problémákat is okozhat a császár, hogy nem "tudta" megszülni4 Gondolj ebbe bele és hagyd, hagy menjenek a dolgok a maguk utján!
2009. aug. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

És akkor szerintem a császár vágásod mikor fog begyógyulni?

Én inkább egy 3 centis vágást választanék egy 30 centis hafelmetszéssel szemben!

Gondold végig!

2009. aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%

A császár nem 30 centi.

Nekem 4 centi, nem 30.

2009. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!