Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen az, ha valaki ünnepekor...

Milyen az, ha valaki ünnepekor születik vagy családba valakinek szülinapján?

Figyelt kérdés

2012. okt. 11. 14:37
1 2 3 4
 31/32 Kései Sirató ***** válasza:

Nálunk a téli ünnepek azok, amik besűrűsödtek:

dec. 23. kisfiam szülinapja

dec. 24. Szenteste - Karácsony

dec. 30 nagyfiam névnapja

dec. 31. Szilveszter

jan. 3. nagyfiam szülinapja


Amikor szomorkodnak, hogy minden egyszerre van, azzal "vígasztalom" őket, hogy lesz majd úgyis még Húsvét és gyereknap.

2013. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

én agusztus 8 a nővérem agusztus 16.-án született,nővérem 13 évvel idösebb.nagynéném a kisebik lányát december 26.-án szülte.


nagynéném kisebik lányának a lánya jnaur 21.-én született és az nap van egy magyar rally versenyző születésnapja is.


édesanyámnak 1 honapba van a névnapja és születésnapja is,nekem az nap van a névnapom,amikor édesanyám születésnapja.


nővérem nagyobik fia április 5.-én született,az ex barátnőm április 3.-án .ex barátnőm 10 évvel idösseb az unokaöcsémnél,nálam meg 3 évvel fiatalabb.

2021. júl. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!