Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen az, ha valaki ünnepekor...

Milyen az, ha valaki ünnepekor születik vagy családba valakinek szülinapján?

Figyelt kérdés

2012. okt. 11. 14:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%
Milyen lenne? Ugyanolyan, mintha nem akkor. Hatalmas öröm. Ha egy napon születik valakivel a családból, akkor majd közösen ünnepelnek. :)
2012. okt. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
nekem a 2 kislányom született a születésnapomon és hogy milyen érzés szuper jó
2012. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Ki született valami ünnepkor,vagy közös szülinapkor?
2012. okt. 11. 14:41
 4/32 anonim ***** válasza:
89%

A lányom,és fiam szülinapja között csak egy nap van.Jövő nyáron lesznek 5,és 1 évesek.Párommal úgy beszéltük,hogy egyik évben az 12.én,a másikban pedig 13.án tartjuk a szülinapokat.


Barátnőm kislánya december 24.én született.Szegénynek jó sok minden lezajlik decemberben.(mikulás,szülinap,karácsony)Azért,hogy 24.én ne keveredjen a szülinapja a karácsonnyal,ezért szilveszterkor tartják.

2012. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
62%

van egy ismerősöm, aki december 24-én született. most jár közel a harminchoz, férfi és néha kibukik, h neki még sosem volt olyan igazi, ereszdelahajm lerészegedős, ordibálós szülinapja :)


megértem, azért az tényleg fura lehet

2012. okt. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%
Szia!Az én kislányom tavaly dec.24-én született.Jan.4-re voltam kiírva.Párommal még 23-án viccelődtünk,milyen vicces lenne,ha megszületne másnap.Az ég világon semmi előjele nem volt,így visszagondolva sem.Általában 24-én 11-re elmegyünk párom szüleihez,és utána 3-4-re az én szüleimhez.Anyóséknál még minden oké volt,aztán átmentünk anyuékhoz.Koccintottunk(én gyerekpezsgővel),akkor már éreztem az 5 perceseket,de még nem mondtam,anyu mondta,hogy akkor hozom a menüt,de előtte elmesélem Annának/én lányom/,és Bencének/húgom kisfia,ő akkor 28 hetes volt/,hogy mi lesz nálunk a karácsonyi vacsora,és jövőre már,ők is itt lesznek velünk.Na ez úgy össz-vissz 5 perc volt,de mire az én pocimhoz ért,már 3 percesek voltak.Mondtam,hogy anyu azt hiszem a vacsit csak a kórházban tudjuk elfogyasztani,mi indulunk,abban a pillanatban a magzatvizem is elfolyt.Berohantunk a kórházba,ahol megvizsgáltak,és egyből a szülőszobára küldtek,addig szüleim,tesómék otthon várakoztak,úgy,hogyha megvizsgálnak hívjuk őket,és jönnek a kórházba.4 ujjnyira nyitva voltam,az orvos azt mondta 1 óra max és kijön.Anyuék,mint az őrültek jöttek,20 perc alatt megszületett,két nyomásra.17:10-kor.Tök szuper így,mikor mondom,hogy dec.24-én született mindenki ledöbben:)
2012. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%

6. és hog fog majd örülni tiniként az áhitatos szülinapoknak, meg hogy minden haverja azt mondja majd, h "majd szilveszterkor iszunk az egészségedre és jól megünnepeljük a te szülinapodat is" :-)))))


még mielőtt: ez nem kritika v rosszallás, erről senki sem thet, nyilván a szülők sem, de azért kitolás szegény gyerekkel:)

2012. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Mindenkinek megy,a zöld kéz mindig. Köszönöm a válaszokat.
2012. okt. 11. 15:37
 9/32 anonim ***** válasza:
92%

Az unokaöcsém dec. 31-én született, most lesz 12 éves. Szerinte a legnagyobb kiszúrás, mert karácsonyi ajándék, névnapi ajándék (dec. 30, Dávid), szülinapi ajándék egyszerre letudva, aztán egész évben semmi, és senki nem akar enni sohasem a tortájából, mert karácsony-szilveszter dömping után mindenki viszolyog az édestől.

Amikor kicsi volt, mondogattuk neki, hogy legalább minden szülinapján hatalmas buli van, és így most már van értelme szilverszteri házibulit is rendezni :)

2012. okt. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
előző sajnálom unokaöcsédet,rossz lehet
2012. okt. 11. 18:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!