Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jobban fáj, ha beinditják a...

Jobban fáj, ha beinditják a szülést, mint amikor magátol indul be? Vagy a vajudás?

Figyelt kérdés
Nem tökéletes már a babom szivhangja,és lehet beinditják a héten a szülést,mert nem akar a dokim kockáztatni,38 hetes vagyok.
2008. máj. 19. 14:34
 1/4 A kérdező kommentje:
És ha beinditják,az hogy fog történni?
2008. máj. 19. 14:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem is úgy inditották be a szülést.Nem kell tőle félned mert mindenkinél más.Ha hamar tágulsz akkor pár órán belül megszülsz,meg ha a magzatviet elcsípik.Nekem valami hüvelyi tablettát raktak fel 3 óránként,ez arra volt hogy megnyissa a méhszájjat.Sajnos nekem elég sokáig tartott,mert erőssek a csontok.Meg az orvostól is függ hogy mit ad,mert én úgy tudom ha infúziót kapsz azzal minden gyorsabb.Sajnos nekem 38 óra mulva lett meg a kicsi,mert nemvoltak hajlandók hamarabb elcsípni a magzatvizet.Most a második babámat várom remélem nem kell szülést indítanni,mert legalább megtudom milyen ha természetessen indul be magától.De ne aggódj mert a barátnőm 5 óra alatt megszült,és neki is úgy indították be.Boldog babavárást.üdv 37hetes kismama
2008. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem beindították a szülést oxytocin infúzióval, azután jött a burokrepesztés, ami persze egyáltalán nem fájt, és azután két óra múlva megszületett a babám. Nem tartott sokáig a vajúdás, gyorsan jöttek nagyon erős fájások, szinte már az elejétől félpercenként, de így jobb volt, mint ha esetleg még pár napot vártam volna és lehet, hogy ha beindul magától, tovább tart a vajúdás és a végére, mire igazán össze kell szedni minden erőmet, kifáradok.Én már a 41. hétben voltam, kétujjnyira tágulva a méhszáj.

Neked is gyors, problémamentes szülést kívánok!

2008. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
MÁR 8 HETE 1 UJJNYIRA KI VAGYOK TÁGULVA, KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT,NEKTEK IS BOLDOG BABAVÁRÁST,ÉS GYORS SZÜLÉST.
2008. máj. 19. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!