Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhességi diabéteszem van és...

Terhességi diabéteszem van és ma töltöttem be a 40. hetet. Azt mondták, jövő héten be kell feküdnöm a kórházba. Milyen vizsgálatokat végeznek ilyenkor, és esetleg beindítják-e előbb a szülést, ha nem indul magától napokon belül?

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez attól függ rendben van e a vérnyomásod,van e elég magzatvíz,nincs e bezavarosodva a baba szívhangja jó e fájások milyenek..stb.Sztem ha nincs gond nem zargatják,legalább is ahol én szültem ott nem.Amúgy nstre ,ultrahangra kell majd járnod,vizelet mintát kell leadnod majd,hogy nincs e benne fehérje,vérnyomást mérnek.Nálunk ezek voltak.Ne aggódj minden rendben lesz.Már nemsok

ára veled lesz a babád:)Gyors szülést kívánok.7napos baba anyukája

2008. júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!