Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek indított szülésük...

Akiknek indított szülésük volt! Miért kellett indítani és hány nappal a 40. betöltése után indítottak?

Figyelt kérdés
Mennyit vajúdtatok,mennyi idő volt,míg beindultak a fájások? Azt mondják,hogy így sokkal fájdalmasabb és hosszabb.
2012. okt. 5. 13:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: szerintem teljesen jó volt, hogy tudtuk, a NAPOT! Felvettek délelőtt, de az nst és uh után (orvosom az osztályvezető és 5 percre lakom a kórháztól) hazaengedtek. Elmentünk egy gyertyafényes vacsorára, sétálgattunk a városban és élveztük az "utolsó" kettesben töltött estét. Reggel felvettük a szülésznőt, bementünk 3-an a kórházba, a párommal megkávéztak és pedig zuhiztam a beöntés után :) Felmentünk a szülőszobára, bekötötte az infúziót és vártunk. Annyira jó volt együtt, érezni, ahogy készülődik a Manó, ne félj, jobb ha veled van a párod végig. Nálam a vizsgálatoknál is bent volt, szükségem volt rá, mert nekem az kellemetlenebb volt bármi másnál...mondjuk és teljesen zárva voltam.
2012. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A cukrom miatt volt az indítás, 38+3 voltam.

5 óra alatt lett meg, először nem is éreztem a fájásokat. NEm jól tágultam, egy hajszál választott el a császártól.

Az első szülésem spontán volt, 2 óra alatt lett meg a baba. Ha választhatnék, az első jobb volt.

2012. okt. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
38. héten indították, köldökzsinór csavarodás miatt. előző nap mentem vizsgálatra, délben, ott mondta a doki, h holnap szülünk. majdnem lefordultam a székről :))) másnap bementünk reggel 9-re, 10-ig felvettek az osztályra, átöltöztem... 10kor kaptam egy kúpot, amivel délig feküdtem, akkor burokrepesztés, mivel kb semmit nem tágultam, kézzel oldotta meg a doki, na az a fájdalom a fájdalom... kaptam beöntést 1 körül, injekciókat, meg kb mindent, h bújjon ki. minden vizsgálat és belémnyúlás után szívhangellenőrzés, ami borzalom volt, míg meg nem találták... fél 6kor fektettek a szülőágyra, oxitocinból lefolyt 1 üveg, fél 8kor mondta a doki, h kalandra fel, fél 8 után pár perccel megszületett. nem tudom, h milyen, ha természetesen, minden a maga idejében történik és nem programozottan, de engem borzalmasan megviselt a dolog testileg és lelkileg is, mivel a terhességem is gázos volt, a szülés is. (borzasztóan szétrepedtem, 8 érfogó állt ki belőlem a szélrózsa minden irányába)... ennek már 4,5 éve, mégsem merek újabb babát bevállalni, pedig a kis kincsem és a férjem is szeretné. gondolom, hha magától történnek a dolgok, akkor egyszerűbb, de nem tudom magam meggyőzni sajnos...
2012. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!