Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha csak akkor engednek haza a...

Ha csak akkor engednek haza a kórházból ha volt már széklet azt hogy ellenőrzik?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy szólnom kell ha kakiltam és megnézik?Szóval csalni azt nem tudok?
2012. okt. 3. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem ellenőrzik a kórházban saját jól felfogott érdeked,hogy ne hazudj!Ha megkérdezik,és nem volt,akkor szólj,és adnak hashajtót.Attól lesz.Nem járnál jól egy székrekedéssel.
2012. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nálunk úgy ,hogy megkérdezték.Nem ellenőrizték.Bármit mondhat az ember
2012. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

:)

Megkérdezik, hogy "volt-e széklete anyuka?"nem nézik meg,legalábbis nálunk nem nézték:DD

De adnak kúpot, ha nem megy a dolog:)

2012. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Jégtánc ***** válasza:
100%
Igen,adtak gyógyszert,azzal hamar megoldódott a probléma
2012. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%

Hát én behazudtam, hogy volt.

Ahogy hazajöttünk, már másnap voltam nagyvécézni, de tőlem a kórházban az atyaúristen se várjon kakát.

(elég kemény kórházfóbiám van sajnos)

2012. okt. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem meg az volt a bajom, hogy nem mertem kakilni:))

már a szülés másnapján tudtam volna nagyWC-zni,csak nem mertem erőlködni:))

3.

2012. okt. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Fölösleges ezen görcsölni, és fölösleges csalni. Mindenkinek a saját érdeke, hogy megmondja, ha nem megy. Csak azért fontos, hogy esetleg nem varrtak-e össze valamit, nem történt-e valami baj azon a részen. Egyébként én ismerek olyat, vagyis csak a gyermekét, aki sajnos emiatt halt meg, mert már későn ment orvoshoz, talán hetek múlva, pontosan nem tudom...mondjuk ez nem normális hozzáállás azért, nem tudom mit gondolt szegény.

Úgyhogy én inkább letudtam minél hamarabb a dolgot. Inkább essek túl rajta, minthogy majd vissza kelljen mászkálni, ha mégsem o.k. valami!

2012. okt. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

Én császáros voltam, és már másnap piszkáltak a kakidologgal :) Programozott császár volt, tehát tudtam előre és aznap már nem ettem semmit, úgyhogy nem is értem, hogy miért vártak "produktumot".

Adtak hashajtót, amit én nem vettem be, mert irritábilis bélszindrómám van, aminek nagyon nem tesz jót a hashajtó, de ez őket nem érdekelte. Úgyhogy szépen behazudtam, hogy volt széklet, és akkor békén hagytak. Nem volt semmi gond amúgy, harmadik napra helyreálltak a dolgok :)

Szóval nem jellemző, hogy leellenőrzik a dolgot, ha tudod magadról, hogy a kórházban nehezen megy, de amúgy nem szokott ilyen problémád lenni és úgy érzed, hogy otthon menni fog, akkor nem olyan nagy tragédia, ha füllentesz.

2012. okt. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%

Nem ellenőrzik, így én is kamuztam, mert egyszerűen nem tudok olyan helyen produkálni, ahol nem lehet normálisan leülni (még fertőtlenítés és lepapírozás után is utálok wc-re ülni) és percenként mászkálás van az ajtó előtt, na meg közben kopognak, hogy várnak és még a baba is bármikor felébredhet :)

A 3. napon kiengedtek és otthon még aznap gond nélkül megvolt, úgyhogy én ezen nem paráznék :)

2012. okt. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Én is hazudtam mindkétszer. Ismerem magam, tudom, hogy nem szoktam minden nap nagy wc-zni. Mivel a szülés előtt megvolt, így a kórházban nem is nagyon számítottam rá.

Nem volt semmi gond vele, itthon minden ment tovább a rendes kerékvágásban.

2012. okt. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!