Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet, hogy a nyákdugó távozot...

Lehet, hogy a nyákdugó távozott vagy a tágulás jele ez?

Figyelt kérdés
38 hetes terhes vagyok és hajnalban erősebb enyhén véres folyásom volt, ami nagyon picit még mindig megvan. A hasam tegnap óta folyamatosan, nem erősen görcsöl. A nyákdugó nem egy nagyon sűrű valami? Vagy mi lehet ez?
2008. máj. 17. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják vanília pudinghoz hasonlít, enyhén kocsonyás anyag, ami sokaknál enyhén véres. Szerintem neked az lesz, csak a tied nem annyira sűrű.
2008. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem is a nyákdugó volt.A nyákdugó kocsonyás,véres barnás nyúlós.Van akinek világosabb.Több napon keresztül is távozhat.Nekem 2 napig volt.hívd fel az orvosodat,hogy tudjon róla.

2008. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azért megmutatnám magam egy orvosnak.

Igaz, hogy a nyákdugó lehet véres, de ha már reggel óta vérzel, és görcsölsz is, azért az nem a nyákdugótól van.

Menj be a kórházba és nézzenek meg, biztos ami biztos!:-)

2008. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia, de általában sűrűbb, kocsonyás anyag, de pár napig is tarthat, még végül távozik, a mennyiség is változó alkalmanként, képzeld nekem is pont ma hajnaltól reggelig ment el a nyákdugóm (elég sok), én már 41 hetes vagyok, tehát egy héttel túl a kiirt időponton, voltunk ctg-n (egyébként is minden nap járnunk kell a túlhordás miatt), de minden ok:), ja és kb 3-4 részletben távozott, első db fehér átlátszó, aztán sárgás-krém színű, aztán sárgás-véres, végül barnás-véres volt, sztem az egész távozott (ez egyéntől eltérő persze), és du úgy görcsöltem, h majd meg haltam, reméltem a szülési fájások, de nem...:( ez vele járhat.. pedig már annyira szeretném.. úh a nyákdugó távozása után pár órától akár két-három hétig ig elhúzódhat a szülés beindulása... (rem nekem az előbbi bekövetkezik, ha nem hétfőn beindítják) de mindenképp hívd fel a dokit, biztos megvizsgál, hiszen ezzel nyílik a méhszáj is folyamatosan, végülis te is a végén jársz már.. :)könnyű szülést és sok boldokságot nektek:)
2008. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem ugyanígy volt, csak rögtön a magzatvíz elfolyása után jött a véres valami! De nem volt kocsonyás, hanem inkább csak híg!!!

SOK SIKERT ÉS KITARTÁST!

3 hónapos kisfiú anyukája

2008. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt vasarnap hajnalban es kedden megszultem. Amugy keddig meg tobbszor volt ilyen folyasom. Az orvosom azt mondta h a tagulastol van.
2008. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!