Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt egy fogadott szülésznőm,...

Volt egy fogadott szülésznőm, de vmiben nem értettünk egyet, ezért lerázott (nem vette fel a telőt többé). Hogyan oldjam a feszültséget?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy mi lesz, ha pont ő lesz az ügyeletes szülésznő, ha szülök. Már rémálamaim vannak.Mit lehetne tenni, hogy lenyugodjak?
2008. máj. 17. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogadj egy másikat, és akkor mindegy ki az ügyeletes.
2008. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Esetleg fogadj eggy másikat.Menyi idös vagy??

Ha pedig ö lenne ügyeletben,és másként bánna veled,mondd meg neki,hogy beszéni akarsz a fönökével,esetleg az ügy.orvossal.

Ne izgulj emiatt.

2008. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

SZia!


Lehet kíváncsiskodni, hogy miben nem értettetek egyet?

2008. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fogadj egy másik szülésznőt mert nem biztos,hogy megkepod tőle azt a figyelmet amire ilyenkor szükséged lenne.Őrá koncentrálnál,hogy mit csinálsz rosszul és nem a babára.Sok sikert!
2008. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt fogadott szülésznőm az első babámnál. Az éppen ügyeletben lévő szülésznő tökéletesen ellátta a feladatát! Nekm elég volt az orvos kifizetni, nem tudtam volna még többet előteremteni. Most a második babámmal szintén nem lesz fogadott szülésznőm, de azért remélem legalább annyira kedves, hozzáértő szülésznő lesz ügyeletben ha maj ott tartunk.

Ne félj, nem teheti meg veled, hogy magadra hagy,a feladatát el kell látnia. max nem számíthatsz kedvességre, de arra vidd magaddal a családodat! :)))

2008. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!