Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikortól kell elkezdeni a...

Mikortól kell elkezdeni a málnalevél teát? És a homeos bogyókat?

Figyelt kérdés
32hétben járok,tényleg segít a tea?ÉS a homeos bogyók,cimicifuga,caullophyllum 30ch.,straphysagria-szülés után?Mindet érdemes szedni?mennyibe kerülnek?Elég egy egy dobozkát megvenni belőle?köszi a válaszokat:)
2008. máj. 16. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Èn ittam a málnalevél tea´t,de smi hatás.41hétre szültem.A 37.héttöl kell kezdeni,napi 1-2 pohárral.nem többet.A homeo bogyókról semmit nem tudok,de van akinek használ,van akinek nem.De akinek "használt is"lehet,hogy ane´lkül is könnyü és gyors szüle´se lett volna.

nekem 38 óra volt.

2008. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 3 hete szültem és nekem a homeos bogyók nagyon bejöttek. A 36. héttől szedtem a Callyophyllum CH 9 est, napi 5 bogyót. Vajúdáskor ugyanebből a CH 15-öt és a Cimicifuga CH 15-öt. Fél óránként szedtem 5-öt az egyikből, aztán a másikból. 41. hétre lett meg a baba, reggel 8-kor bementem a szülőszobára és 12-kor már meg is lett. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!! Nekem az első babám és még gátmetszés sem kellett! Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!

2008. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én homeós bogyókat szedtem. Nem tudom, hogy attól e, de 2,5 óra volt az egész szülés (első baba). A szülés előtt 1,5 héttel kezdtem el szedni, azért akkor, mert akkor kezdett el kinyilni a méhszáj. A szülésznő mondta, hogy így csináljam. Egyébként pont azon a napon szültem, amikorra ki voltam írva. :)
2008. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok. A bogyók kb. 500-600 forintba kerülnek/ doboz. Ha 36. héttől szeded a napi 5-öt,akkor 1 doboz 2 hétig elég.
2008. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző előtti válaszoló voltam!:)
2008. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tegnap szült a főnököm párja, másfél óra alatt. nem ivott semmi ilyet, nem szedett bogyokat sem. szerintem egyénfüggő, viszont ő végighányta a kilenc hónapot.A herbáriában tudnak segíteni mikor mennyit vegyél, mert őnáluk többen vásárolnak és ismerik a szokásokat.
2008. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a gyors választ.Én tudom,hogy nagyon jók a homeos bogyók,eddig bejöttek igaz még nem szülésre használtam.Terhességem elején nagyon beteg lettem és kb 3 nap alatt teljesen rendbe rakott,pedig napok óta küszködtem vele.Csak nem tudtam miből,hogyan kell szedni,de így már okés.Nem félek tőlük mert tudom természetes hatóanyaguk van.Lehet kicsit hinni is kell benne,de én hiszek mert eddig segített.Mégegyszer köszi mindenkinek a segítséget:)
2008. máj. 16. 12:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia, már sokaknak megírtam, remélem neked is még időben megy a válasz:


Az első kisfiam túlhordás és indított szülést követően császárral született meg úgy, hogy reggel 6-tól du. 2-ig nyomták belém az oxytocint de nem tágultam SEMMIT.


A második kisfiam 4 óra /!!!/ alatt született meg spontán módon, épen, egészségesen úgy, hogy a kórházba zárt méhszájjal mentem be. A doki azt mondta, ilyen gyors tágulást még életében nem látott. A 37. héttől ittam a málnalevélteát és Caullophylumot. Én azóta esküszöm a homeopátiára és mindenkinek ajánlom! Sok sikert!

2008. máj. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségedet:)Én is kipróbáom őket:)
2008. máj. 18. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!