Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mire is jó pontosan a málnalev...

Mire is jó pontosan a málnalevél tea? És mikor kell elkezdeni inni és mennyit?

Figyelt kérdés

Bárki ihatja? Úgy értem, hogy már ígyis 4X2 magnéziumot szedek gyakori keményedés miatt és a tea nem fog még több keményedést okozni?

Tudom, hogy a 36 hét után abba kéne hagyni a magnéziumot, de a dokim az első terhességemnél sem javasolta.

30 hetes km


2009. okt. 24. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én a 36. héttől ittam a málnalevél teát, és nem tudom, hogy ennek köszönhetően-e, de 4 óra alatt megszültem a lányom. Pedig első baba. A szülésznőt kérdeztem a szülés után, hogy szerinte van-e összefüggés, de nem tudott rá konkrétan válaszolni, mert van mindenféle tapasztalata. Én hittem benne, szerintem már ez fél siker!

3 hetes baba anyukája

2009. okt. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Felejts el a málnalevél teát, meg a magnéziumot is (a 36. hét után), túlhordást okoz.
2009. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre senki sem válaszolt! MIRE JÓ PONOSAN? én is kíváncsi lennék!

Köszi

2009. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobban tágulsz tőle állítólag. 34. héttől ajánlott inni, napi 1 pohárral.
2009. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!