Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Faros babát megszülni?

Faros babát megszülni?

Figyelt kérdés

Az első babámat simán szültem, nem volt faros.

Ha a második nem fordul be, meg lehet szülni ha nem olyan helyzetben van ugye?


2012. szept. 15. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, császározzák.
2012. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én simán szültem meg a faros babámat.Rettegtem a császártól.Én nem bántam meg hogy bevállaltam simán.5 éves egészséges kislányom van.
2012. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kórház és orvos válogatja... Van ahol engedik,van ahol nem.De ha biztosra akarnak menni,akkor inkább császár.Viszont ha külön kéred talán megszülheted simán. Persze csak ha szeretnéd.
2012. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

jaj de jó, én rettegek a császártól, az edá tól. engem a fájdalom nem érdekel, csak szülhessek természetesen :)


köszi

2012. szept. 15. 15:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Ismerősöm is simán szülte a faros babáját.
2012. szept. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Anyósom 4farosból 3at simán szült meg, a 4.lett csaszár eü okokból.

Ha a doki vállalja a pici is jól van meg lehet a faros babát is szülni, max nagyobbat vágnak...

2012. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

2010-ben szültem. A szobatársam babája volt farfekvésű. Megkérdezte az orvosát, hogy spontán hüvelyi szülés lehetséges-e. A doki azt mondta, hogy első szülésnél, ha a baba farfekvéses kötelezően császározni kell. Ha nem első, akkor a baba és az anya állapotától függ.

Minden jót nektek!

2012. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is faros voltam, spontán születtem. 25 évvel ezelőtt..
2012. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ismerősöm első fiát farosan szülte. hááát, azért nem irigylem.

nem tudom mennyit olvastál róla, de gondold át jól! nem lebeszélni akarlak, csak a kitolás része elég kegyetlen lehet mikor vissza-vissza nyomják a babát :S

gyors és könnyű szülést!

(bocs ha megijesztettelek!!!)

2012. szept. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sógornőm keresztlányomat cirka 3 óra alatt megszülte farosan! Szóval ez szerintem doki és alkatfüggő! Lehet elkezditek természetesen és ha nincs gond megszülöd úgy, ha meg komplikáció lép fel, akkor meg megcsászároznak!

Mindenesetre könnyű szülést!

2012. szept. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!