Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt más anyuka is aki...

Van itt más anyuka is aki terhesség alatt többszőr küzdött hüvelygombával?

Figyelt kérdés
Sajnos én már az első trimeszterben 3 x elkaptam, és most megint úgy érzem, hogy valami nem okés. Holnap megyek dokihoz. Aki így járt ugye egészséges babát szült.
2012. szept. 4. 07:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De teljesen meggyóhyultál? vagy aztán újra előjött? Mert én nagyon rég kínlódok ezzel
2012. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,h otthon adnak szülésnél gyógyszert babának és mamának is,fertőzésveszély miatt.
2012. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Két lányommal mikor terhes voltam bizony nekem is sokszor volt, a fiammal érdekes módon nem. Viszont szülések után hosszú hosszú évekig küzködtem vele. Semmi de semmi nem segitett. Már totál el voltam keseredve. Aztán valaki itt ajánlotta az almaecetet. Elkezdtem inni és közbe gyógyszerrel kezeltettem is magam és láss csodát, több mint 4 hónapja rendben vagyok. Persze nem rögtön kell hatást várni, nekem is beletelt 4-6 hétbe mire hatott. Azóta is naponta iszom, napi 3x1 evőkanállal. Sajnos nem tudom hogy terhesség alatt lehet-e fogyasztani, bár nem hiszem hogy bármilyen káros hatása lenne, sőt érdemes rákeresni a neten. De ha nem múlik szülés után sem akkor érdemes egy próbát tenni. :))
2012. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2012. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez gyakori terhesség alatt, de kezelni kell persze. A Pimafucin kúp és krém bátran használható terhesség alatt is.
2012. szept. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!