Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt más anyuka is aki...

Van itt más anyuka is aki terhesség alatt többszőr küzdött hüvelygombával?

Figyelt kérdés
Sajnos én már az első trimeszterben 3 x elkaptam, és most megint úgy érzem, hogy valami nem okés. Holnap megyek dokihoz. Aki így járt ugye egészséges babát szült.
2012. szept. 4. 07:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

SZia!


Én szinte hetente küzdök vele


34 hkm

2012. szept. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én harmadszor vagyok terhes, és terhesen szinte állandó hüvelygombával küzdök. Elsőnél legalább 6-7-szer volt, másodiknál kb 3-szor, most a harmadiknál is már volt vagy 4-szer. A babák egészségesek.

Ha ez megnyugtat, rengeteg kismama küzd ezzel a problémával. A lényeg, hogy kezeld magad, nekem a canesten be szokott válni ideig-óráig. Aztán akkor lesz mindig jobb a helyzet, ha már nem vagyok terhes. Nem terhesen nem szoktam gombás lenni.

2012. szept. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen egészségeset.Nálam még pont szülés előtt is fent állt,2 hét alatt sem tudtam kikezelni sajnos,bár én csak krémet kaptam.Minden rendben volt vele:)
2012. szept. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kedves 2!

Szülés előtt volt-e gombád? És ha igen elmúlt-e? Nekem előtte is volt! Van akinek szülés után elmúlik, igaz ez?


1.voltam

2012. szept. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves Harmadik!


És szülés alatt nem volt gond belőle? Nem kapott el a baba valami fertőzést!

Köszi mindenkinek a válaszokat! Jó egészséget!

2012. szept. 4. 09:21
 6/15 anonim ***** válasza:
én kb. a 6. hónapig küzdöttem vele, ekkora sikerült kikezelnünk. egészséges babám lett.
2012. szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

2.vagyok

2-szer szültem, de szüléskor pont nem voltam épp egyszer se gombás. Remélem most harmadszorra sem leszek éppen az.

2012. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.Nálam szülésnél is volt sajnos és féltem is rendesen tőle.Orvosnak mindig mondtam és kérdeztem,h most akkor mi lesz,de ő csak lerázott azzal,h mit komplikálom túl a dolgokat,de ez külföld.A babámnak semmi baja nem lett még úgysem,h 5 óráig tartott a kitolási szakasz.Ha esetleg neked is ilyen lesz szülés közeledtével,mindenképp beszélj az orvossal,mert otthon adnak antibiotikumot.
2012. szept. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
antibiotikum még jobban beindítja a gomba szaporodást, nekem ezért is alakul ki mikor szednem kell
2012. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, de aztán a doki mondta, hogy használjak Pevaryl hüvelykúpot, akár minden nap. Egy hétig minden este használtam, el is múlt a baj. De volt olyan, hogy 3 héten át tartott, míg kikezelődtem, de ezzel a kúppal. Gyerekeknek semmi bajuk nem lett.
2012. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!