Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Használt valaki ilyen szülés...

Használt valaki ilyen szülés utáni haskötőt? Mekkora méretet vegyek?

Figyelt kérdés

[link]


Kb 105 centis hassal megyek szülni, szülés után kb 85 centi, szülés után egy hónappal kb 75 centi, szülés után 3 hónappal 65 cm. (Ez előző terhesség tapasztalat.)

Ebből a termékből ilyen méretek vannak: 70, 75, 80, 85.... centi.

Mekkora haskötőt vegyek? 75-öst?


2012. aug. 30. 15:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen olyat vegyél, ami állítható, és akkor abból elég egy. Nem tudom, hol lehet kapni, én sógornőmtől kaptam. Végül nem hordtam, nem tudtam elviselni magamon, szerencsére így sem ereszkedett meg a hasam.

Ja, és szerintem ne az előző szülésből indulj ki, mert nem biztos, hogy minden ugyanúgy lesz, tényleg az lenne a célszerű, ha szülés utáni napon lemérnéd magadat, és a párod akkor vesz neked egy megfelelő méretűt.

2012. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanilyet vettem, mint te, kedves kérdező! Azt mondták, illetve olvastam is, hogy a szülés előtti haskörfogatod+ 10cm a méret, tehát 75-öst vegyél.
2012. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. aug. 30. 18:07
 14/17 porcukormókus ***** válasza:

Én hasonlót kaptam kölcsön, csak a tépőzáras verziót. Nekem nagyon bejött, már másnap beüzemeltem. :) Hamarosan megint szülni fogok, megint el fogom kunyizni a sógornőmtől.. :)

A bugyis hasszorító, amit az egyik válaszoló be is linkelt, nekem is nagyon kényelmetlen volt, zavart a gigabetét miatt is, és a gátsebem miatt is.

2012. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Közben utánajártam, ez a vaganza haskötő (amit linkeltem), állítólag tépőzáras, csak nem látszik a képen.

Jövő héten személyesen is megnézek egyet.

2012. aug. 31. 06:56
 16/17 anonim ***** válasza:
Olyanom volt, mint a kérdésben linkelt. Teljesen jó, ha mát többet kellett húzni, mint a max tépőzár, akkor varrtam rá 3 plussz csíkot kézzel. 75- 80-as szerintem jó lenne.
2012. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, én a gumisból akkorát vettem, amekkora ruhát szülés előtt hordtam. Nagyon gyorsan visszament a hasam, szülés után 3 hónappal már nem lehetett látni rajtam semmit. Eddig nem tudtam írni, mert már minden nap a kórházban vagyok, nst, vizsgálat, így nem sok időm van.
2012. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!