Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetemet töltöm szerdán, az...

36 hetemet töltöm szerdán, az orvos szerint közel vagyok a szüléshez. Ha a baba 36-37 hetessen megszületik akkor mennyi esélye van a méhen kivüli élethez?

Figyelt kérdés
Mind a 2 méhszájam nyitvavan.Az orvos csak annyit mondott hogy örüljek minden eggyes napnak hogy nem jön rám a szülés.Kicsit félek hogy 36 hetessen kell szülnöm,mert az első babámat majdnem 42 hétig hordtam.Elsem tudom képzelni milyen egy 36 hetes baba.Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2008. máj. 12. 21:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ne izgulj! Én 10 napja szültem 35 hetes és 2 napos voltam. 2950g és 54 cm a kicsi fiam. 3 nap után hazajöttünk. A sárgaságot leszámítva teljesen jól van.
2008. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!