Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után hány héttel...

Császár után hány héttel lehet már a babakocsit megemelni?

Figyelt kérdés
4 hete szültem császárral és mennék már ki sétálni a babával, de nem merek emelni, mert azt mondták a korházba még 4 hónapig legalább vigyáznom kell mert sérvet is kaphatok. Max. 10 kg amit emelhetek. Ti, hogz oldottátok meg?
2008. máj. 12. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én amikor hazajöttem a kórházból,már 2 nap múlva sétáltunk.

Vittem,hoztam a dög nehéz babakocsit gyerekestől,4 emeletesbe lakunk,igaz elsőn,de azt hittem meghalok olyan sokáig rosszul voltam.

Szerintem vigyázz magadra,emelgesse más ha meg tudod oldani,vagy tárold olyan helyen,ahonnan nem kell cipelni.


Boldog babázást.

2008. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vigyél magaddal valakit,aki segít.

A sérvet azt tényleg nem viccből mondják.A császár,mégha nem is tűnik annak egy hasi műtét,aminek lehetek ugyanúgy szövődményei,mint bmelyik másiknak.

2008. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálatok nincs babakocsi tároló, vagy pince? Én ott tartom a kocsit, így csak lent kell beletenni a gyereket, és ott már nincs lépcső. Vagy beszélj egy szomszéddal, hogy egy ideig segítsen neked.
2008. máj. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem mondták hogy mikor lehet emelgetni, így megvártam a hathetes kontrollt, ott mindent rendben találtak és utána vígan emelgettem, persze néha húzódott a hasam egy kicsit, szerintem attól is függ mennyit kell lépcsőznöd, nekem 10 lépcsőfokot.Kitartás szerintem hamarosan lehet, óvatosan próbáld ki otthon, ha nem okoz fájdalmat, vagy kellemetlenséget akkor szerintem elmehetsz sétálni a babóval.
2008. máj. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!