Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » CSászár után mennyi idővel...

CSászár után mennyi idővel mentetek ki babakocsit tologatni?

Figyelt kérdés
4 hete császároztak, 3 hétig nem fájt a hegem, s 3 hét után kimentam babakocsizni. Jó nehéz volt tolni, s azóta fáj a heg. Szúr, néha nyilall. Szerintetek? (lázam nincs, seb szép)
2010. márc. 27. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális hogy szur néha a varrat miatt.Én 2gyerkőt szültem császival..Elsővel 1hó után mentem ki,vele nagyon rosszul voltam vérszegény lettem,még enni se ettem:-(A 2kal meg csütörtökön haza engedtek,vasárnap már sétáltunk és én főztem a hétvégi ebédet olyan fitt voltam:-D
2010. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én másfél hetes babámmal kénytelen voltam elköltözni a pici babával Anyuhoz ablakcsere miatt (4 napra), alig tudtam még mozogni. 2,5 hetes volt a baba, amikor már sétáltunk vele babakocsival. Nem minden nap, de hetente 2-szer, 3-szor (februárban). Nekem is sokáig szúrt a hasam, minden nap jobb lesz hidd el, ez nem azon múlik, hogy tologatod e a babakocsit. A babának szüksége van a friss levegőre.
2010. márc. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

3 hetesen már kivittem minden nap. Harmadikról le, fel... Az elején fájt, de egyre jobb lett. Rosszabb volt, ha fekvésből kellett hirtelen felkelni.

Lassan sétáljatok, próbáld kihúzni Magad, sajnos egy darabig még érezni fogod...

Köszi első, ez nagyon biztató amit írtál! :)

2010. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

12:39es!Nincs mit!Nekem is mondták mindíg hogy a 2császit könnyebben viseli a szervezet,nem hittem de így lett:-)És most újra babát várunk:-D

Remélem vele is legalább olyan lesz mint a másodikkal!

2010. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Gratulálok mindenkinek a gyermekéhez :) Én október 30-án szültem császárral, november 2-án kiengedtek, 3-tól már takarítottam, főztem, mostam. Muszáj voltam, mert a páromnak már mennie kellett ki külföldre dolgozni és itt maradtam a 2 gyermekemmel egyedül, segítség nélkül. Műtét utáni első nap azt hittem, hogy hetekig fogok szenvedni a sebemmel, mert annyira fájt. Aztán gyorsan regenerálódtam szerencsére. Sétálni 2 hetesen voltunk a kicsivel.
2010. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedden császároztak, pénteken hazajöttünk, vasárnap mentünk babakocsizni. Persze a lépcsőn elég sokáig más cipelte le, de amúgy én toltam. Azt nem értem miért nehéz tolni, abban hogyan fájdulhat meg a sebed?
2010. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2 hetesen vittem ki,5 perccel kezdtünk...fáj kib@szottul,de ha nem megyek ki begolyózom:SPedig tél volt...nem elég h fájt,még meg is fagytam:D
2010. márc. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
2 hetesen mentünk ki először
2010. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Csütörtökön császároztak, kedden mentünk haza és pénteken már sétáltunk is. Nem fájt egyáltalán. Császár után már másnap törökülésben fogtam a fiam. Nekem jó volt a császár és remélem most is az lesz!

26 hetes kismama és 19 hós kisfiú anyukája

2010. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

10 naposan, nyár volt, 2 hetesen 2x1 órát, 4 hetesen kb 2x3 órát.


Teljesen normális, hogy így nyilalgat, még nem szokta meg ezt a mozgást a hasad, az irmok, a bőr a heg stb. Átmenetileg ez kellemetlen, de ahogy "edződik" úgy lesz egyre jobb!

2010. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!