Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet megemelni egy...

Mikortól lehet megemelni egy picit a babakocsit, nem ülőhelyzetre gondoltam? 19 hetes a babám, de már nem szeret feküdni a kocsiba, mert úgy nem tud nézelődni.

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már egy kicsit meg emelheted neki. Végül is a babahordóban is félig ülő helyzetben van a baba. A lényeg, hogy ne egész nap legyen úgy mert az árt a gerincének, de egy kis ideig szerintem nyugodtan lehet.
2010. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én babám most 6 hónapost, és most ültettem fel kicsit, nézelődni :-) Szerintem akkor jobb, ha már kicsit tud ülni. De ahogy az előttem válaszoló is írja, egy kis időre biztos nem árt neki! Jó babázást!
2010. szept. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6 hónapos a kislányom,és most raktuk át sportkocsiba félig ülő helyzetbe.Imádja mert nézelődhet.
2010. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld ki hogy hason és kifelé feküdjön. Az enyém már vagy egy hónapja így utazik és imádja. Nem tud még ülni, de így jól tud nézelődni.

2010. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én majd csak akkor emelem, ha tud ülni. Olyan kocsink van, amiből alapból jól kilát, mivel hátul kezdődik az árnyékoló és alacsony a pereme (régi gagyi kocsi, de ki gondolná). Amúgy meg ott a kenguru, az tartja a hátát és nézelődhet is.
2010. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15:48-tól érdeklődnék, hogy te hogy teszed hason, kifelé a babát a kocsiba? Be lehet úgy is kötni? Vagy nem kötöd be? Milyen babakocsitok van? Nekünk Pierre Cardin van csak a tolókart lehet átfordítani, de az árnyékoló tetőt nem lehet áthelyezni a másik oldalra. Vagyis csak úgy kivitelezhető (hogy ki is lásson) ha a kocsi lábrészénél van a baba feje, viszont így meg nem lehet bekötni, tolni nem is merném mert szerintem tuti fejre esne a kocsiból. Írd már le légyszi, hogy te hogyan csinálod mert már nagyon kíváncsivá tettél! :) Köszi előre is.
2010. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk Raf-pool king kocsink van és simán lehet úgy tolni, hogy felém néz a babánk, vagyis lábfelé mert elég nagy a perem, hogy ne essen ki, viszont kilát fölötte. Ilyen: [link]
2010. szept. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, és a tolókart is meg lehet fordítani, de így jobb, mert így engem is lát, meg kifelé is :-)
2010. szept. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!