Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik a jobb szülészet a...

Melyik a jobb szülészet a Barooss kh. vagy a Délpesti?

Figyelt kérdés
2008. máj. 10. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából én a Barosst nem ismerem,de a délpestiről nem hallottam jókat.:(Énis oda tartoznék nem merek ott szülni.Máshová megyek.
2008. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a Dél Tepsit ismerem kicsit jobban...ha azt mondom katasztrófa,akkor kicsit finoman fogalmaztam.Ha oda tartoznánk,akkor tutira választottam volna magamnak máshol orvost,mindegy mennyibe kerül.Csak egyszer szaladj fel az osztályra,mielőtt választanál és nézd meg.Apósék oda tartoznak,és ha ott indulna be a szülés,akkor tuti addig hisztiznék a mentősöknek,amíg át nem visznek Vácra.

A másikat nem ismerem.

2008. máj. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
A Baross -ról melyikre gondolsz? A Baross utcai-ra, a 8.kerületben? A Női klinikára? Mert az nagyon jó és nagyon felkészült kórház. A Délpesti borzasztó! Iszonyatos retkes, és kőkorszaki.
2008. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen a 8.kerületi Baross kórházra gondolok:)
2008. máj. 11. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:

szia

én a barossban fogok szülni, ott a dokim. Jó korház, de ha jól tudom most ha választott dokid van, akkor magánrendelőbe fognak hívni, mert az új igazgatónak nem tetszett, hogy a kismamák sokat várnak a folyosón. Nekem pechem volt, mert a dokimnak elég húzós árai lettek! De legalább nem kell órákig várni a klinikán!

Amúgy én szerettem oda járni! és a dokik és nővérek is nagyon rendesek és aranyosak!

2008. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! A Baross nagyon jó klinika!!!3 hete szültem ott. Fogadott dokim volt, nem kért pénzt semmire (persze azért én adta neki mindig egy keveset). Ott fogadott a kórházba. Ami nagyon negatív az az ultrahangos rész (ott szinte bunkók). De a terhes ambulancia és a szülőszoba (emberek hozzáállása, felszereltség) kitűnő. Ám nagyon vigyázz a csecsemősökkel , no ők néhány kivételtől eltekintve extra bunkók. Ha lesz másik babó, azt is ott szülném meg.
2008. máj. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!