Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hány nappal...

Szülés után hány nappal feküdtetek kényelmesen a hasatokon?

Figyelt kérdés
Már eléggé meguntam az oldalt fekvést, alig vártam már, hogy újra hasalhassak (főleg a laptop előtt :o), de aludni is úgy szeretek). Egy hete szültem, de még olyan, mintha egy lufin hasalnék, és félek, hogy kidurran :o) Ez normális érzés? Gondolom a méhem. Már a második szülésem volt, de nem emlékszem az elsőnél hogy volt már.
2012. aug. 18. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom de hasonlót éreztem mint te, olyan 2-3 hónappal szülés után mertem hasra feküdni.

Nem tudom miért de gátmetszés helye folyton húzódott ha hason feküdtem és nem bírtam visszafordulni annyira fájt.

2012. aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szülés utáni nap már hason aludtam!
2012. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

sima szülés után már aznap éjjel


császár után mikor kényelmes volt és nem fájt a seb az olyan 2-3 hét volt kb de nem tudom pontosan

2012. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sima szülésem volt, gátmetszés nélkül, szóval tök jól vagyok, voltam már aznap is, de mégis úgy érzem, mintha nem tenne jót még a hason alvás...
2012. aug. 18. 18:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Már a kórházban hason aludtam.
2012. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még aznap. Sima szüléseim volta,az első kettő gátmetszéssel.
2012. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még aznap. 3 baba 3 gátmetszés (de ez a hason fekvésben ugyebár nem akadályozott)
2012. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a melleim ,a szoptatás miatt nem tudtam hason aludni. Nagyon nyomtak.
2012. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
császár után 1 héttel már hason aludtam.megváltás volt
2012. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én az első éjjel alig aludtam, a Kisfiamban gyönyörködtem, az oldalamon aludtam kicsit. 2. éjjel aludtam a hasamon, aztán délelőttre bedurrantak a cicijeim és utána nem tudtam hason aludni megint vagy 2,5 hónapig, mert nyomódtak és folyt belőlük a tej. :(
2012. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!