Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet természetes uton...

Hogyan lehet természetes uton rásegiteni hogy beinduljon a szülés?

Figyelt kérdés
2008. máj. 9. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl.: jó meleg ülőfürdő, szex ...akár váltogatva:)
2008. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válasz:)!De a meleg fürdő nem ártalmas?Azt hallottam!
2008. máj. 9. 15:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindkettő jó!

Persze nem forró fürdő/forró szex :-)

A sperma hatására hamarabb megindul a szülés, és könnyebb is lesz.

2008. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A szülésznők nem javasolják a fürdőt, a napokban kérdeztem. És nem válik be a lépcsőzés és egyéb furfang sem.

A legjobb a szex, megengedett, nem káros, és még jó is:-)

Légy türelmes, a baba tudja, mkor akar kijönni, beszélgess vele:-)

2008. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
koplalást is hallottam.
2008. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

nEKEM AZ ELSÖ BABÁM 42 HÉTRE SZÜLETETT!"MINDENT" KIPROBÁLTAM!MÉG TAMARIN LEKVÁRT IS KÉPES VOLTAM MEGENNI EGY ÜVEGGEL!AKI PROBÁLTA AZ TUDJA MILYEN BORZALMAS IZE VAN!EGÉSZ ÉJJEL A WC-N ÜLTEM ,DE A SZÜLÉS NEM INDULT BE!LÉPCSÖZTEM GYORS SÉTA FÜRDÖ STB....HOLNAPRA VAGYOK KIIRVA A MÁSODIK BABOMMAL ÉS SEMMI,HETEK OTA NYITVA VAN A MÉHSZÁJAM JÖTT EGY CSOMO NYÁKDUGO DE BABO MÉG PIHEN BENT!SZOVAL SZERINTEM NINCS OLYAN AMI BEINDITJA HA Ö NEM AKARJA!MÁRMINT TERMÉSZETES UTON!DE AZT TUDOM ,HOGY ENNÉL "NEHEZEBB" IDÖSZAK NINCS!AZ EMBER IDEGEIT FELÖRLI RENDESEN!KITARÁS!!!!:))))

LIVI

2008. máj. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A meleg fürdő szerintem nem használ. Én is hallom hogy nem szabad meg minden, ugyanakkor, uncsim velem egyidős pocakos, 34 hetes és már hónapok óta napi 1 órát áztatja magát. én nagyon szeretem a forró fürdőt és tegnap is és tegnap előtt is vettem, és kíváncsiságból megmértem 39 fokos volt. ezt szeretem, és semmi. Na nekem még ne is legyen, de csak azért írtam, hogy sztem a fürdő nem indítja be. Esetleg elősegítheti, de csak ha a baba is akarja, ha nem akkor tehetünk akármit szerintem.

Sok siekert!

2008. máj. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat és a jokivánságokat is:)!
2008. máj. 10. 12:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is füröszkéltem már a napokban 39-40 fokos vízben és semmi. Pedig már 39 hetesek lesyzünk holnap :)

Énb is nagyon várom, és már remélem nem sok van hátra. :)

2008. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!